Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet még olyan lányt találni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még olyan lányt találni, aki nem undorodik a zsíros ételektől és süt nekem jó nagy kolbászokat, hurkákat?

Figyelt kérdés

2018. szept. 6. 16:41
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
28%
Így igaz, barátom! Pacalpöri rulez! :D
2018. szept. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Igen! Én imádok ilyen finomságokat enni :D (nem vagyok 100 kilós:)) de sajnos(neked) már van akinek csinálnom :p
2018. szept. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Keress vajdasági feleséget :D
2018. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Magadtól nem tudod betolni a hurkát a sütőbe? Én nőként szeretem a hurkát és a kolbászt is, de nem állnék össze olyan pasival, akinek nehezére esik berakni egy tapsibe, aztán a sütőbe.
2018. szept. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Elmégy a Lacikonyhára, barátom. Probléma megoldva.
2018. szept. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
98%
miert nem sutod meg magadnak bmeg?
2018. szept. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem undorodom tole, de aki maga keptelen vagy lusta megcsinalni, az nem kell.
2018. szept. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
97%
Imádom a hurkát kolbászt, de mindenki süsse meg a magáét.
2018. szept. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%

Manapság sok az elkényeztetett műnő, aki nem szívesen gondoskodik a kedveséről. Meg főzni se tudnak. Az itteni válaszokból is jól láthatod, hogy manapság mindenki felháborodik azon, ha a férfinek igényei vannak. Szerencsére azért még vannak életképes nők, én is ismerek párat, csak ritkák.

Ha az én kedvesem ilyen egyszerű dolgoktól lenne boldog örömmel sütnék neki bármit. A lényeg, hogy a szívességek meg a kedveskedés oda-vissza meglegyenek.

2018. szept. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem ezeket, hol a férfi, aki süt nekem?
2018. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!