Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság 10 év korkülönbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság 10 év korkülönbség a férfi javára az teljesen rendben van, sőt annyi kéne lennie az alapnak?

Figyelt kérdés

Amerikai szociológusok szerint (4 egyetem kutatásának eredménye), hogy 16(!) év különbség a férfi javára eredményezi átlagban a legkiegyensúlyozottabb, legboldogabb párkapcsolatot.

Ami logikus is, hiszen a nők a férfitól várják az anyagi biztonságot, a saját lakást/házat, a stabil megélhetést, jó életszínvonalat, ennek megteremtéséhez viszont idő kell. A nőknek a legfontosabb vonzerejük viszont a külsejük és a fiatalságuk. Míg a férfi az olyan mint a jó bor, idővel csak nemesedik, a nők olyanok mint a tej, frissen finomak de később már nem.

Alapnak kellene lennie legalább 10 év korkülönbségnek szerintem. Mégis sokan még a 10-et is soknak tartják nem hogy a kutatók szerint javasolt 16-ot. Miért?


2023. szept. 18. 12:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem ez a valóság.

Most úgy állitod be, mint férfi, a teremtés koronája, aki ha nincs, nincs a nő sem. Ő ad bele mi dent egy kapcsolatba, legyen akarmilyen szottyadt vénember is.

A nő pedig egy fogyoeszköz, aki viszi a kis p.ciját a kapcsolatba és elvárja, hogy eltartsák.

Az, hogy egy generációs szakadék van köztük, az kit érdekel?! Hogy lehet 2 épp mondatot nem tudnak megbeszélni, mert nem azonosak a problémáik.


Miközben az élet rohadtul nem így működik


Egy kapcsolathoz 2 egyenlő fél kell, akik együtt megteremtik majd dolyamatosan építik tovább a közös jövőt.

Ehhez harmónia, egyetértés, szeretet kell. Ami pedig az ember saját korosztályában a legvalószínűbb, hogy megtalál

2023. szept. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
18%
ALAP, hogy a férfi idősebb legyen, mert a Gyakoris hazudozók álomvilágán kívül, egy gimis, felsőokítós, vagy akár pályakezdő srác nem rendelkezik elég erős anyagi háttérrel egy komoly kapcsolathoz. És persze, lehet romantikus az első közös albi, a városszéli csótányos bérházban, de a legtöbb mai lánynak vannak azért igényei...sajnos néha akkorák, mint valami orosz elit bikinimodellnek, miközben pedig csak filléres ribik az alsó polcos koccintós bor szintjén állva. Böff. >:)
2023. szept. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
75%

Férfiként mondom, hogy még a 10év is sok. Nem árt ha a férfi idősebb.mert a nők hamarabb érnek mind testi,mind lelki vonalon, és mivel a férfitől várják az irányítást és haladást(kezdetben), nem árt ha van némi tapasztalata. 18 éves lányok nem a saját korosztályukban keresgélnek inkább 23-25 éves férfiknál akik már bontogatják a szárnyukat, van önálló keresetük és szexuális téren is bizonyítanak. Ha 30 éves nő keres partnert még mindig indokolt az 5-10 év korkülönbség, de már sokkal jobban figyelnek a genetikus adottságokra, egészségi állapotra, nem egyedül akarják felnevelni a gyereküket. 40 éves nő családalapítás céljából már nem idősebbet keres, sőt még az sem ritka, ha fiatalabbat. Tudja, hogy a gyerek felnevelése legalább 20 éves móka, egy 50 éves férfinek szülni egyben azt is jelenti, hogy bevállalja azt hogy a gyerekének el kell temetnie az apját nagykorúsága előtt, senkinek sem kívánom.

Egy apró történetet szeretnék elmesélni, amikor pici voltam egy nagyon jó barátommal voltunk sülve-főve, együtt jártunk edzeni, teniszezni, még csajozni is.Az édesapám vitt minket gyakorlatilag mindenhova, sokszor velünk együtt focizott, teniszezett. Ő 30 éves volt mikor születtem, a barátom édesapja viszont majd 50 éves, második házasság. 12 évesek voltunk amikor meghalt az édesapja, nem tudta feldolgozni egy ideig, még az iskolából is kimaradt. Nemrég beszélgettünk erről és azt mondta, hogy egyre kevésbé emlékszik az apjára, alig volt közös emléke vele, nem játszottak, nem sportoltak, arra emlékszik, hogy minden reggel lement újságot venni azt átlapozta és elment dolgozni. Egy 50+ férfi nem fog játszani a gyerekével mert fizikálisan már fáradt, de az együtt töltött idő is fontos. Én nagyon hálás vagyok a szüleimnek a gyerekkoromat illetően, mindent megadtak számomra amit tudtak.

2023. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

Amerikai tanulmányok = brit tudósok.


16 év?! Még 6-7 év is sok tud lenni adott életszakaszban.

2023. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Kutatókám, valami forrást ide tehetnél azért hivatkozásul, mert én baromira szkeptikus vagyok, nem hiszek a szóbeszédnek. Köszi
2023. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
78%
Ja most már tudom, vannak az öreg gazdagok meg fiatal csóró gyerekek. Nem vagy egyáltalán csőlátású. Amúgy a nők sem azért képzik magukat hogy kitartottak legyenek. Nem tudom hol élsz a régi korok már elmúltak. Nem csak csótányos lakásban élhetnek a fiatalok, vagy akár egy fiatal nő egyedül.
2023. szept. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
77%
Csak ha a nőnek nincs élete végéig szüksége társra, mivel a férfiak hamarabb halnak, ezért ideálisan pont mínusz ennyi év lenne az jó ahhoz, hogy valaki élethosszig vagy körülbelül élethosszig tartó társban gondolkodjon.
2023. szept. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%

7. Ja ilyenkor előbújik a tudós belőled, mert amúgy sem bírod a korkülönbséget saját magad számára, de ebbe ilyenkor még bele is magyarázol valami tudományos dolgot, hogy miért is jó a te VÉLEMÉNYED. De ha az 50 másik dologról van szó, ami nem a korkülönbség, de pozitívan vagy semlegesen gondolsz rá, akkor meg már egyáltalán nem érdekel ez a tudományoskodás.


Lásd példák:

Kikutatták, hogy a korkülönbség káros. = Állandóan felhozod ezt, mert nem bírod a korkülönbséget.

Kikutatták, hogy a sötét hajú férfiak többször csalnak meg, mint a világos hajúak. = Nem érdekel téged, mert neked akkor is a sötét hajúak jönnek be.


Szóval erre gondolok, amikor azt mondom, hogy az emberek a már meglévő véleményükhöz hajlítják aztán a dolgokat.

2023. szept. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
41%
Fiatalon jó, ha a fèrfi idősebb 10 évvel. Viszont kèsőbb már az az ideális, ha fiatalabb 10 évvel, a magyar fèrfiak hamar megcsúnyulnak, lerobbannak, meghalnak.
2023. szept. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
9. De nem értelek, miért kötelező olyat választanod neked személyesen, amelyik megcsúnyul, lerobban, meghal? Mi lenne, ha nem egy alkesz segédmunkással jönnél össze, akikre igaz ez, hanem mondjuk egy sportoló és magát idősen is jól tartó értelmiségivel, amelyik 15 évvel többet él az átlagéletkornál is, meg mindig letagadhat 5-10 évet még fiatalabb korában is?
2023. szept. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!