Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Költözzek el vagy váltsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek el vagy váltsak munkahelyet hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem találok barátnőt. Aki nekem tetszik az velem nem akar akinek én tetszek én vele nem akarok. Társkereső oldalakon próbálkoztam de csak kamu profilok, meg lehuzásból állt :(


Nem tudom mi a megoldás, de nagyon szomorú vagyok.


34F


2023. szept. 21. 10:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyváltás honnan jött, mint ötlet? Ha barátnőd nincs, akkor a munkahelyed is feladod? Ebben milyen megoldást látsz?
2023. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hullamosó.
2023. szept. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1es: mivel az életem nagyobb részét a munkahelyen töltöm ezért gondoltam ,hogy új környezet, új emberek segíthet a dolgon.
2023. szept. 21. 10:33
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, merre élsz és dolgozol, de ha pl. Budapesten vagy egy másik nagyvárosban, akkor kötve hiszem, hogy az lenne a megoldás, hogy ekkorát váltasz. Egy esetben tudom ezt a megoldást elképzelni, ha mondjuk egy olyan vidéki faluban élsz, ahonnan nagyon nehezen megközelíthető minden.


Azért azt gondold végig, hogy ha nincs is kapcsolatod, vannak biztos pontok az életedben, mint pl. a munka vagy a lakóhelyed, amit nagy eséllyel már megszoktál, otthonodnak érzed. Ha váltasz, azzal egy óriási lelki terhet teszel magadra, egyrészt egy másik munkahelyet először találni, aztán beilleszkedni. Ezt általában még kapcsolatban élő emberek is nehezen viselik, pedig ott legalább maga a kapcsolat adott, mint biztos pont.

2023. szept. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

jó a munkám, elvagyok vele, jól keresek, nem stresszes...

jó a lakóhelyem, szép lakásom van, szeretem. Kicsit unom már a belvárost és költöznék külvárosba ,de egyedül ehhez sincs kedvem :( (Budapest)

2023. szept. 21. 10:48
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Megint én.

Ez esetben viszont én nem váltanék, legalább ezek rendben vannak az életedben. Próbálj az életed jó dolgaira koncentrálni és kicsi pozitívabban látni. Tudom, nem könnyű, én is nagyon sokáig kerestem az igazit és néha rettentően el voltam keseredve, de nem lehet úgy élni, hogy azon keseregsz, ami nincs. Örülj annak, ami van és idővel jönni fog a szerelem is!

2023. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6os: Köszönöm! Ilyen normális, kedves és pozitív kommentet én még nem láttam itt a gyakorikérdéseken mint amit írtál.
2023. szept. 21. 11:11
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit, én azt adom, amit kapni szeretnék másoktól. Van nekem is itt néhány kérdésem, de sajnos a legtöbb választól inkább még rosszabbul érzi magát az ember, mint jobban 😄
2023. szept. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

8as: Igen, nagyon érdekes, hogy kik és miféle emberek kommentelnek itt. Olyan agresszív és bántó kommenteket tudnak írni, hogy az nem igaz. Szerintem sokan itt azért kommentelnek, mert bántják őket és ők cserébe itt tudnak megbántani, meg leszólni másokat.


Ciao ;)

2023. szept. 21. 11:17
 10/16 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy csak a munkahelyed, ahol emberekkel találkozol. Keresni kéne valami hobbit, sportot, ahol közösségbe mész, és lehetőséged van lányokkal ismerkedni. Nyilván valami olyasmit, ahol nők is vannak, nemcsak pasik. Nem munkahelyet, vagy lakóhelyet kell váltani, hanem kiszélesíteni a lehetőségek körét.
2023. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!