Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Költözzek el vagy váltsak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Költözzek el vagy váltsak munkahelyet hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

Nem találok barátnőt. Aki nekem tetszik az velem nem akar akinek én tetszek én vele nem akarok. Társkereső oldalakon próbálkoztam de csak kamu profilok, meg lehuzásból állt :(


Nem tudom mi a megoldás, de nagyon szomorú vagyok.


34F


2023. szept. 21. 10:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Az nem megoldás, hogy a munkahelyedet dobnád és a gondolom kemény munkával szerzett lakásod annak reményében hogy hátha máshol találsz majd párt.


Mi lenne ha inkább távolabbról néznéd a helyzeted. Mi lenne ha szabadidős hobbiba kezdenél ahol nagy társaság van. Ez lehet közel vinne ahhoz hogy megtaláld az igazit.


De ez csak tipp. De azért ne dobd fel az életed mert most nem igazán találod az Igazit.

2023. szept. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Milyen hobbi?

Igazibol jarok konditerembe meg baratokkal.eljárok 1-2hetente beülni helyekre.


Hobbim is van de nem olyan ahol társaságba megyek.. autózás plusz kereskedés.

2023. szept. 21. 20:08
 13/16 anonim ***** válasza:
Azt neked kell tudni milyen érdeklodesi korod van. Ahhoz keres olyan szabadidos tevekenyseget ahol emberek is vannak. Pl. Tura, csapat sport, lovarda, bármi ami érdekel téged. Ahol emberek vannak.
2023. szept. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Az 1,6,8 válaszokat én írtam és szeretnék még hozzáfűzni valamit.


Kb. 8 évvel ezelőtt ugyanígy el voltam keseredve, mint te. Bejártam dolgozni, aztán hazamentem a lakásomba és minden estém netezéssel, filmezéssel telt; folyamatosan őrölt a magány, pedig Budapesten éltem akkor is (ott is születtem). Mivel én nem vagyok társasági ember, tudtam, hogy ha társat szeretnék találni, marad az internet. Mivel a fővárosban éltem, napi szinten randizhattam volna, akkora volt a kínálat. Sokáig heti 3-4 randim volt, de állandóan idiótákba botlottam vagy egyszerűen csak nem volt szimpatikus az adott ember. Rengeteg próbálkozás után elkezdtem ismerkedni valakivel, aki nagyon szimpatikus volt, de 80 km választott el minket. Eleinte csak hétvégén találkoztunk, akkor még nem is igazán terveztük komolyra, mert egyikőnk sem akart volna a másikhoz költözni. Aztán egyre több időt töltöttünk együtt és bizony éreztük, hogy ez komolyodik. Két év távkapcsolat után én voltam az, aki azt mondta, hogy oké, semmi vesztenivalóm, hiszen hiába szerettem a budapesti munkámat és a munkatársakat, olyan szarul kerestem, hogy úgy voltam vele, ezt az összeget bárhol megkeresem. Lesz ami lesz alapon elkezdtem munkát keresni a párom városában és szinte azonnal találtam egy munkahelyet, ahol ráadásul kétszer annyit kerestem, mint Pesten. Ez volt az, ami "rákényszerített" a költözésre, mivel pénteken volt az interjú és hétfőn már kezdeni kellett. Hétvégén szélsebesen összepakoltuk a cuccaimat és leköltöztem a páromhoz. Életem legjobb döntése volt. Az első hetek/hónapok nehezek voltak, hiszen új munkahely, új lakhely és az együttélés újdonsága egyszerre sok erőt vett ki belőlem. De amint kialakult a közös életünk, hálát adtam az égnek, hogy mertem lépni. Ma már 8 éve vagyunk együtt, egy harmadik városban vettünk házat és nagyon boldogok vagyunk. Viszont az is biztos, hogy egyedül nem mertem volna ebbe belevágni.


Ezzel csak azt szeretném megmutatni számodra, hogy nem mindig a környezetünkben akadunk rá a megfelelő társra. De ha tényleg működik és őszintén szeretitek egymást, meg fogjátok találni a közös utat, nem a távolság fogja megakadályozni, hogy boldog legyél.


Fel a fejjel, ez egy nehéz időszak, de biztos lehetsz benne, hogy felkészít valami sokkal jobbra és évek múltán mosolyogva fogod visszaolvasni ezt a kérdésedet, ahogyan én is teszem a 10 évvel ezelőtti gyakoris kérdéseimmel 😊

2023. szept. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Wow, milyen munkahely az, ahol egy nap alatt ki lehet lépni?
2023. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

14: Nahát ez nagyon jó történet. Jó hogy leírtad.

Én is próbálok ismerkedni, "csajozni" de egyelőre kudarcaim voltak az utóbbi hónapokban.


Köszönöm szépen a bátorítást.

2023. szept. 24. 02:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!