Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nő gyülölő incel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nő gyülölő incel a feministák szerint az pasi aki nem gerjed a túlsúlyos nőkre?

Figyelt kérdés

Elég csak megnézni pár kérdésben a kommenteket és máris látható ha egy pasi leírja, hogy nem kell túlsúlyos nő mennyire szétszedik de itt egy péda is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2023. szept. 25. 08:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
14%

"Maga a feminizmus zavaros eszme."

Egyébként test és külső témájában tényleg elég zavaros a feminizmus. Kábé úgy lehetne összefoglalni a lényegét, hogy harcolunk érte, hogy nőként (is) jogod legyen azt kezdeni a saját testeddel, amit akarsz...

...de ha a testeddel kapcsolatos döntéseid passzolnak az átlag férfi ízléséhez, akkor a patriarchátust kiszolgáló, női szolidaritást aláásó, önmagát tárgyiasító, médiaagymosott libának fogunk tekinteni, és kinézünk magunk közül.

2023. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
54%

11 szerintem azok a fajta döntések, amik a jelenlegi többségi férfi ízléshez passzolnak, nagyon sokszor nem a saját ízlésük miatt, hanem kényszer hatására születnek.

Senki nem öltözne k*rvának önszántából és nem is töltetné meg műttetné minden testrészét. Csak tévesen azt hiszik, hogy ettől lesznek szerethetőbbek.

Holott amúgy is szerethetőek, de azoknak a férfiaknak maximum vonzóbbak lesznek ideig-óráig. Ők ugyanis nemhogy nem szeretik a nőket, hanem az alap tisztelet sincs meg bennük egy nő iránt sem.

2023. szept. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
2%
#12 Pontosan erről beszélek. Milyen alapon akarsz leszámolni a testtel kapcsolatos kívülről jövő kényszerekkel, ha te magad is ugyanezt csinálod, azaz megítéled, kétségbe vonod, előírod más nők saját testükkel kapcsolatos döntéseit?
2023. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%

Olyan alapon, hogy nő vagyok, ráadásul a szépségiparban dolgozom, és tudom, hol kell meghúzni a határt és mivel elég sok nő van körülöttem, tudom, melyik döntés miből fakad.

Egy csöppet több rálátásom van, mint neked, muci.

2023. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
12%
Ennyi baromságot.....komolyan....végigolvasni is fájt. Szégyen ez a feminizmusnak nevezett neonáci eszme...
2023. szept. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
Mondta az incel…🤦🏻‍♀️
2023. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
30%

"Olyan alapon, hogy nő vagyok, ráadásul a szépségiparban dolgozom, és tudom, hol kell meghúzni a határt és mivel elég sok nő van körülöttem, tudom, melyik döntés miből fakad.

Egy csöppet több rálátásom van, mint neked, muci."

Ha nő lennél, ráadásul a szépségiparban dolgoznál, akkor sem lenne hozzá semmi közöd, hogy ki mit csinál magával.

2023. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
55%

Látom, az értő olvasással vannak problémáid…

Senkinek semmit nem szabtam meg, azonban véleményem van és el is mondom.

Ha nem tetszik, görgess tovább!

2023. szept. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
51%
Incelkedünk? Incelkedünk? Mi?
2023. szept. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%
Nem vagyok hajlandó végig olvasni azt a sok kommentet, de a kérdésre válaszolva úgy altalanossagban, azért mert ezek az emberek nem arra gondolnak hogy nekik egy átlagos lány kell hanem az insta modellt szeretnék. Vagy azért mert alapvetően semmit nem tud felmutatni (lásd Balázs, noverenel csovezik, kövér, alkoholista) és ahhoz képest még az átlagos lány is magasabb elvaras mint amit ő nyújtani tud.
2023. szept. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!