Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nő gyülölő incel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nő gyülölő incel a feministák szerint az pasi aki nem gerjed a túlsúlyos nőkre?

Figyelt kérdés

Elég csak megnézni pár kérdésben a kommenteket és máris látható ha egy pasi leírja, hogy nem kell túlsúlyos nő mennyire szétszedik de itt egy péda is:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


2023. szept. 25. 08:59
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
4%
Ez nem feminizmus, mindössze annyi, hogy Magyarország sokkal több mint a fele túlsúlyos vagy elhízott, ezért ha ezzel kapcsolatban szóba jön valami, akkor érezni fogod a túlerőt.
2023. szept. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

"arra gondolnak hogy nekik egy átlagos lány kell hanem az insta modellt szeretnék"


Nekem nem kell ilyen social média sztár csaj. Az instát meg a tiktokot és társait messziről kerülöm mert szerintem idő pazarlás.

2023. szept. 25. 15:13
 23/26 anonim ***** válasza:
51%

22


Nem a helye a lényeg te eszetlen incel. Józan paraszti ésszel!!! Számodra vonzó (vékony) nőt szeretnèl megkapni. Úgy hogy az ehhez szükséges dolgokat (pl hogy te is vékony legyél) nem tudod teljesíteni! Így már világos a mogyoró agyadnak ?

2023. szept. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

#23


Én se itt se a linkelt kérdésben nem írtam egy szót se a külsömről.


De ha tévednék akkor mutasd meg légyszíves, hogy hol írok a külsömről.

2023. szept. 25. 15:29
 25/26 anonim ***** válasza:
40%
#22 lehet hogy te éppen nem, de nagyon sok itt picsogo pasi így gondolkodik. Ha te átlag Józsi vagy és átlag Marit keresed nem ronda rozit azzal semmi baj nincs.
2023. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
43%
Nyugi-nyugi, nekem nem csak a dagadt nőktől van hányingerem, de a dagadt férfiaktól is 😉 emberileg taszít a kövérség, nem szexuálisan. Igénytelenségnek tartom.
2023. szept. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!