Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párkapcsolati piac válsága...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolati piac válsága akkor rendeződik, amikor a feministák elkezdik támogatni az inceleket?

Figyelt kérdés

Ez egy paradox elképzelés, de lehet, hogy más út már nem maradt.


A feminizmus alapvetései mindenki számára világosak: a nemek közti egyértelmű egyenlőtlenségeket csökkenteni kell, és az az ideális állapot, amikor senkit nem ér hátrány a neméből adódóan. A korábbi patriarchátus fennállása miatt nyilván a nők voltak hátrányos helyzetben, így ebből az irányból kellett beavatkozni.


Igen ám, de a mai állapotokból az látszik, hogy a feminizmus erőteljesen átlép bizonyos elvi határokat. Például a párkapcsolati piacon a férfiak jó ideje egyértelműen hátrányosabb helyzetben vannak, mint a nők, viszont az az egységes tapasztalatunk nekünk férfiaknak, hogy ez egyáltalán nem zavarja az állítólagos, egykori egyenlőségpárti szemforgatókat.


Azt remélem, hogy a valódi, tisztességes feministák rosszul vannak ettől a borzalomtól, egyenlőségről volt szó, és nem totalitárius elnyomásról, amit elintézünk annyival, hogy jah, hát most majd mi jövünk, nyomorultak, nincs mit tenni.


Szóval vannak még ilyen normális feministák, csak ezek jellemzően a mainstream vonalon kívül vannak, a hangjukat elnyomják a radikális megszállottak, akiknek vérben forognak a szemeik, és tényleg alsóbbrendűként tekintenek a férfiakra. Ha ez így folytatódik, akkor mi a garancia arra, hogy ezek a trendek megállnak? Mi lesz akkor, ha már a nők keresnek többet? Mi lesz akkor, ha már teljesen nyíltan lehet akárhol férfiakat zaklatni, megalázni, és amelyik férfi felemeli a szavát, azt elhurcolják? Tényleg erre kell számítani?


Meg kell húzni a világos határokat. Az első vonalas, még tisztességes, elvhű feministáknak előbb-utóbb elő kell lépniük a háttérből, és el kell ítélniük a mai fasisztoid mainstream elitet, és a totalitárius törekvéseket. Az elnyomás nem lehet a feminizmus alapértéke! Nem válhat azzá, ami ellen megszervezte önmagát!


A legcsattanósabb választ akkor lehetne adni erre az abszurd válságra, ha a valódi feministák elhatárolódnának a radikális, totalitárius aktivistáktól, és elkezdenék nyíltan az inceleket támogatni, azt mondva, hogy az elnyomás akkor sem lehet elfogadott, ha a másik oldalon történik. Így a feminizmus is visszanyerné a morális tekintélyét, és a két egykori szélsőség szövetségével az egyensúly is helyreállhatna. Idealista elképzelés, de lehet, hogy már csak ez az egy reményünk maradt. Így van?



2022. márc. 22. 18:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Mi ez a sok incel kérdés ma? Megint nyitva maradt a Lipót ajtaja?
2022. márc. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Valaki unatkozik.
2022. márc. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
5%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Én már tavaly felvetettem a témát. Megfigyeltem az oldalon, hogy a feministák egyetértésüket a válaszok magas számával jelzik, tehát reális, hogy idővel lesznek feministák, akik támogatni fogják az inceleket.


Persze ehhez előbb ki kéne vinni a témát a gyakoriról az utcára (szerintem).

2022. márc. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Érdekességet fogok most írni: én feminista vagyok és támogatom az inceleket. Nem anyagilag és nem az elveikkel való egyetértésben. Szimplán minden incel kérdés alatt felvetem, hogy írjanak egymásra, csináljanak pártot, tegyenek az ügyük érdekében. Sőt, ezt a kérdést én írtam ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/ismerkedes__baratkozas__11652..


Nyilván a célom egyfajta egyéni kutatás is volt, de érdekes volt látni, hogy még akkor se tennének semmit az incelek, ha valaki megszervezi nekik a találkozót.

2022. márc. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

3.


" ehhez előbb ki kéne vinni a témát a gyakoriról az utcára (szerintem)."


Teljesen egyetértek, viszont miután a mainstreamnek ma a feministák diktálnak, és nem mi, így az első gesztust nekik kéne megtenniük. Jelen állapotok között egy nyíltan incelpárti szervezetet, mozgalmat pillanatok alatt terroristaszervezetnek nyilvánítanának és betiltanák. Elég megnézni a kettős mércét, amivel a BLM tüntetések gyújtogatással, rongálással, öldökléssel békés ellenállásnak számítottak, míg a Capitolium "ostroma" történelmi léptékű tragédiának és terrorcselekménynek.

2022. márc. 22. 19:00
 6/19 anonim ***** válasza:
97%
És szerinted miért lenne terrorista szervezet mások szemébe? Véletlenül sem azért, mert amerikában tényleg terroristák?
2022. márc. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
9%
#6. Azért terroristák mert 3 db a több millióból bekattant? Nem tartod igazságtalannak és aránytalannak ezt a feltevést?
2022. márc. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

7


Az is hozzá segít, hogy az incel fórumokon istenitik ezeket....meg néhány ilyen fórumon (nem mindegyiken!) találkozni olyannal, hogy további hasonló cselekedetekre buzdítanak..nyílván ez az incelek szélsőséges fajtája, de ha 1x ők a hangosabbak..🤷

2022. márc. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

7-es:

Egyrészt azért tartja őket egy átlag ember terroristának, amit a 8-as is írt. Mert nem normális, hogy aki ilyen tesz, azt utána dicsőítik és példát akarnak követni. Ez sokat elárul az incelek gondolkodásmódjáról, de inkább mentális állapotáról.

Másrészt az, hogy több millió incel lenne egy invalid állítás. Ezt nem tudod igazolni és amúgy se egy kategória a békén, társkeresésben sikertelen, de azért évi 4-5 randit összehozó 3-5 éve szingli sorba lévő férfi aki ettől függetlenül próbál a saját érdekében fejlődni, mint az a magát incelnek valló egyén, aki embereket öl, vagy nők újraosztásáról beszél.

Nem mondom, hogy sok szingli pasival találkoztam az elmúlt években, de az biztos, hogy ebből 99% soha nem gondolkodna úgy, mint egy végletes incel.

2022. márc. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Amióta néhányotok a szegedi kettős gyilkosság kapcsán előállt, hogy az is incel merénylet, mert a csaj minden próbálkozása ellenére leszarta "szegény csókát" és mással volt helyette, én félek és véglegesen megundorodtam tőletek.
2022. márc. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!