Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Félek, hogy a következő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a következő kapcsolatomból sem lesz semmi értelmes, mit tegyek, hogy ne ezen kattogjak?

Figyelt kérdés

27 múltam, mindenhol eljegyzést meg esküvőt látok, boldog párokat és úgy szeretném én is már megtalálni azt, akivel boldog leszek. De nagyon el vagyok keseredve:(

Előző párommal a lakhely kérdésben nem jutottunk dűlőre főként, de nem megcsalas vagy szerelem elmúlása miatt lett vége.


Most, hogy eltelt már idő azóta, van valaki akit nagyon-nagyon kedvelek, elmondása (meg viselkedése) alapján ő is engem. Nagyon az eleje, kb 2 hónap még csak. Annyi, hogy erről így az első randin szó esett, hogy szeretnék - e később házasságot meg gyereket majd mert ő igen szóval ez a része eddig rendben.


Igazából a problémám az, hogy nem tudom, hogy ne agyaljak ezen és csesszem el a sajat kedvem is, hogy mi van ha nem szeret belém vagy ez a kapcsolat is X idő után tönkremegy?

Vagy hogy nem lesz majd olyan, akivel működik is hosszú távon.

Mindig bennem van, hogy miért pont én kellenek valakinek 'örökre'?


Pozitívan kellene hozzáállni az egészhez és nem parázni random dolgokon, amikre nem feltétlenül van befolyásom de nem megy, amúgy is ilyen overthinker vagyok sajnos.

Pszichológus vagy valami önismereti könyv vagy bármi más megoldás?


Pedig dolgozom sokat, sportolok is szóval nem otthon ülök és agyalok állandóan..



2023. szept. 27. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
73%

Élj a mának, simán kiderülhet h majd a jövendőbeli ferjeddel a házasság meg a 8. Évben tönkremegy és akkor majd 40 éves kor miatt parázol hogy milf lettél.


Engedd el a megfelelést, 27 évesen baromi fiatal vagy. Előtted az élet, annyi szerelmed lesz még hogy 87 évesen majd csak mosolyogsz a 27 éves kori magadon.


De még 37 évesen is, hidd el. Az élet szép, előre ne aggódj


38N

2023. szept. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14%

Teli has és üres "puttony".


Ez az ALAP, ami egy pasinak kell egy nőtől.


E mellett nem árt, ha csinos vagy, és nem sokat okoskodsz.

2023. szept. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
2-essel meg se szólaljon egy nő, mert végül teljesen butának fogja magát érezni. Ő valószínűleg buta, amúgy egy kutya nagyon ideális lenne neked, nem beszél és te vagy a főnök. Teli hasat megoldod kajarendeléssel, a puttonyt sk.
2023. szept. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
90%
Pszichológus és önismereti könyvek nem ártanak, de a munka a tiéd. Egyébként mint írták a jelenben kellene élni és a jövőt tervezni EGYÜTT a pároddal. 2 hónap még kevés, viszont hiába sok 20 év, mert nincs garancia arra, hogy együtt öregedtek meg. Egyszerűen MINDKETTŐ félnek ápolni kell a szerelmet és úgy a kapcsolatot is.
2023. szept. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

monkeymind- leállitása első körben erre nagyon sok gyakorlat van a neten/youtube találd meg a számodra megfelelőt ami neked szimpatikus

bármi ami félelem/kétség „terében” ből kivánkozik bárki is létrehozni nem egy tápláló és nem egy teremtő a jövőre nézve, tehát minden amit ebben a „szellemben” teszel a tápláló talaja kevésbé lesz gyümölcsöző ha érted.

mindenhol ahol a társadalom elvárása szerint akarjuk élni az életünket az nem tápláló, mivel azt nézzük, hogy a körülöttünk lévők milyenek és mi is ahhoz mérve akarunk élni, de a kérdés, hogy valóban azt az életet szeretném-e élni amit a körülöttem lévők élnek?

Vajon az amit több százan élnek körülöttem én is igy szeretnék élni, kérdezd meg magadtól és csendesitsd le az elméd.

mi lenne, ha a nem megy a parázás helyett, megváltoztatnád a gondolatodat arra, hogy mi lenne, ha mostantól bármikor mikor arra gondolok, hogy ez az érzés el akarna rajtam hatalmasodni akkor nem mennék bele mélyebben?

2023. szept. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!