Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Függőség vagy kimarad-lemarad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Függőség vagy kimarad-lemarad kényszer, ha pár hét szünet után újra mennék vissza társkeresőre?

Figyelt kérdés

Ott ismerkedtem meg valakivel, miatta töröltem is magam, meg már elegem is volt több hónapja az ott tartózkodásból, ilyenkor jó érzés törölni magam. De vele végül 4. randi után nem lett semmi, mert nincs bennünk közös, hiába megvolt a kémia, és ezt ő is érezte. Közben gyakorin is alakul 1-2 nővel, de azok is befuccsoltak.


Itt állok megint nő és ismerkedési lehetőség nélkül, és úgy érzem, ha mennék társkeresőre, hátha lenne valami fejlemény. De ez teljesen lutri.


Na, akkor ez most függőség, vagy FOMO, hogy félek, hogy pont most találnám meg ott életem szerelmét, és nem akarom elmulasztani?


2023. szept. 28. 19:44
 1/7 A kérdező kommentje:

Ja, és természetesen azt megtanultam, hogy több vasat KELL a tűzben tartani, mert azt hiszem, 3 nőből 1 úgyis összejön, aztán ha 3-ból 0, akkor meg csak a bámulás megy, hogy jé, ezt hogy.


Most még van talonban 1-2 nő, akikkel lassan alakulnak a dolgok, így rájuk is érvényes lenne az, hogy a több vasat a társkeresős találatok hoznák.

2023. szept. 28. 19:45
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok esély így nincs az életed szerelmére, de ezt szerintem a lelked mélyén te is sejted.

Inkább a függőségre szavazok emiatt.

2023. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A két mondatod között nincs túl sok összefüggés. Életem szerelmére nyilván nincs esélyem, ha nem regisztrálok vissza, de hogyan következik ebből, hogy függőség?
2023. szept. 28. 19:55
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont ez volt a bajom az exemmel hog, ugy volt mellettem hogy elkezdett az alaptalan beteg féltékenységében társkeresőzni(liánozni), es fura volt nekem mert en ugy jottem le a tarskerrol higy végre nem kell màr fent lennem,a halálom, neki meg ezekszerint a tarskeresők nem kín keresni végre egy normális belevalo nőt, hanem esély?

Azóta 3 éve kapar utánam, szoval azota se jött neki össze nálam jobb nö neki onnan.


Én irdatlan nehezen találok értelmes pasit aki jól néz ki, ő meg már 40 így 20 evesekre szinte nulla esélye van de elvált anyukák meg pr.stik nem kellenek neki.

És akkor még a külső is. Hát én szép is vagyok es szexi is az ágyban is minden passzolt.


Néha megfordult már bennem hogy a pasik amugy miért nem becsülik meg a saját párjukat és utólag sírnak utána? Ennek mi értelme?


Röviden

Nekem nem is kéne olyan akinek mellettem kiskapu a társkeresés es nem az hogy örúl hogy megszabadult onnan és van párja.

2023. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A társkereső hamisan azt sugallja hogy a saját párodnál minsog van jobb. Aztan kiderul hogy nincs, de ezért elb.sztad a kapcsolatod.

En nem szeretném ha mellettem lenne vki aki a társkeresőkben még lát vmit es ez miatt elszalasztja azt aki az orra előtt van es akit nem kellett volna.

(4.)

2023. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én társkereső függő voltam. Évekig használtam, de konkrétan függő, aki létezni sem tud már nélküle az 1 évig voltam. Nekem csak az segített letenni, hogy lett párom. Igen, társkeresőről. 2 éve tiszta vagyok :D Az első 1-2 hónapban hiányzott a jobbra balra mozdulat, meg teljesen más lett a napi rutinom, de örülök, hogy leszoktam róla és most boldog vagyok :D


Szerintem regelj újra, úgyis lesz előbb utóbb párod :)

2023. szept. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, nem a húzogatás hiányzik, hanem hogy match-eljek és beszélgessek. Illetve tényleg mindig jó szívvel törlöm magam, ha alakul valami komoly.
2023. szept. 29. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!