Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok nő miért kényszeríti rá a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok nő miért kényszeríti rá a férfiakat hazugságra már az ismerkedés szakaszában?

Figyelt kérdés

Ugye az a normális, hogy két ember elkezd ismerkedni, randizgatni, aztán meglátják, hogy kialakul-e a vonzalom, több lesz-e egy futó flörtnél vagy románcnál a dolog.

Ehhez képest egy csomó nő elvárná a pasastól, hogy már a 0. másodperctől, mikor még nem is ismerik egymást, menjen, küzdjön, hajtson, nyilatkoztassa ki kétpercenként, hogy ő hosszú távú, komoly kapcsolatban gondolkodik, hogy neki csak ez az egy nő kell most és örökké stb. Ha a pasas őszintén elmondja, hogy "bocs, egyelőre nem tudom azt mondani, hogy hű, de komolyak a szándékaim", a nő lecseréli az első tinderes kamulovagra, aki szemrebbenés nélkül behazudja a komoly kapcsolatot egy kis punciért cserébe.



2023. júl. 5. 08:47
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
21%
Ez pontosan így van. Aztán megy a sírás h minden férfi köcsög. Nem tudom sajnálni őket.
2023. júl. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
96%
Én nem kényszerítek senkit semmire. A férfi is felállhat az első mondat után és én is.
2023. júl. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
95%
Én első randikor sosem hozakodnék fel ezzel, de egy negyedik ötödiken már igen, és ekkorra már az illető is eldöntheti, hogy akar-e kapcsolatot vagy sem. Valamint azt te is tudod már rögtön, hogy szexért vagy kapcsolatért regisztráltál, melyiket keresed. Sok férfi akivel matcheltem mondta, hogy ő csak lazát akar, és ez teljesen okés.
2023. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
18%
A nők nem bírják az őszinteséget. Sem ők maguk nem képesek rá, sem elviselni nem tudják mástól. Ha őszinte vagy egy nővel, elástad magad nála.
2023. júl. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
96%

Nem azt kell tudnia első randin, hogy VELEM mit akar, akar-e egyáltalán valamit, mert ezt nem lehet rögtön eldönteni. Azt kell tudnia már a randi előtt, hogy Ő mit szeretne, komoly kapcsolatot keres-e. Ezt tudnia kell, eleve csak akkor randizok vele. Aztán pár randi után el tudjuk dönteni, hogy EGYMÁSSAL akarjuk-e ezt a kapcsolatot, vagy sem. Addigra kiderül, ha van erős kizáró ok, megvan-e hozzá a kémia stb, és akkor lehet arról beszélni, hogy igen, mi most járunk.

Próbáltam érthetően leírni, mert a hőbörgés az megy, de az értelmezés kevésbé.

2023. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

". Valamint azt te is tudod már rögtön, hogy szexért vagy kapcsolatért regisztráltál, melyiket keresed."


Ez mondjuk nem feltétlenül igaz. Függ a másik személytől is.

Van, akivel férfiként simán el tudom képzelni, hogy összejárunk, szexelünk, mert a fizikai vonzalom megvan, de pl. életstílusban annyira más, hogy nem passzolnánk össze. Meg van, akivel azt érzem, hogy tök jó csaj, illenénk egymáshoz, de még kérdés, hogy szex terén szinkronban vagyunk-e.

2023. júl. 5. 09:15
 7/41 anonim ***** válasza:
94%

5 folyt.

És igen, azt elvárom, hogy már a 0. perctől fogva képes legyen a saját nevében nyilatkozni arról, hogy akar-e komoly kapcsolatot (VALAKIVEL, nem biztos hogy velem). És ha ilyen szándékkal jött el a randira, akkor igenis tegye oda magát. Ha lát rá esélyt velem, akkor kezeljük úgy az egészet, hogy az a cél, de ne hülyítsük a másikat, ha nem. Ha neki mindegy, csak flört, laza románc, akkor azt is mondja el, mert akkor nem pazarolom rá az időmet. Olcsó duma ez arra, hogy valójában csak lazát keres, mert "nem tudja még eldönteni". Rengeteg elköteleződés-fóbiás pasi van, nem hiányzik, hogy ezekre vezstegessem az időmet és az érzelmi energiámat.


Igenis lehet előre tudni, "hogy ő hosszú távú, komoly kapcsolatban gondolkodik, hogy neki csak ez az egy nő kell most és örökké". Azt nem lehet tudni rögtön, hogy ez a nő a randiparrnere lesz-e. De egészen addig úgy kell kezelni, hogy igen, hoszen azért vannak ott, hogy megadják ennek a lehetőségét. Amelyik pasi nem ezért van ott, azzal komoly szándékú nőként nem randizok és kész. Senki sem kényszerít senkit semmire. Majd ha a dugáson kívül más is érdekel egy nőben, és belátod, hogy egy kapcsolatban adni is kell, akkor megérsz majd rá és nem ezen nyafogsz.

2023. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
97%
Én nem kényszerítettem rá barátomat, egyszerre érett meg a gondolat. Bár mi szeretjük is egymást, meg képesek vagyunk emberként viselkedni.
2023. júl. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 Lilluci27 ***** válasza:
96%
Senki sem kényszerít semmire, szabad vagy nem ezt mondani a nőknek.
2023. júl. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
77%

A szándék nem akkor dől el amikor úgy gondolod, hogy megfelelő-e a másik hozzá, hanem még mielőtt egyáltalán érintkeztetek volna.

Az, hogy az utolsó pillanatig húzod, hogy te most komoly kapcsolatot akarsz, vagy dugópajtit az pont arra utal, hogy neked igazából mindegy, jön ahogy jön.

Ha komolyak a szándékaid, akkor ha megfelel rá a nő, akkor örülsz, ha nem felel meg rá, akkor nem kezded el újrahasznosítani, hátha jó lesz még másra, mert a szándékodat nem sozlgálja ki, tehát dobó.


De ez a kérdés szépen rámutat, hogy abszolút nincsenek komoly sázndékaid, csak simán minmaxolni akarsz, azaz kihozni a lehető legtöbbet abból ami éppen a kezed ügyében van.

2023. júl. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!