Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más sikeres férfi is jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sikeres férfi is jutott már el oda, hogy inkább kiveri néha és szabadon él, minthogy nőkkel akár alkalmi viszonyba is bonyolódjon?

Figyelt kérdés

Régebben bármit megadtam volna azért, ahol most vagyok. Mintha az élet gúnyos tréfát űzne velem.


Tényleg ennyire meg lehet csömörleni a szextől férfiként 40 alatt?

A potenciámmal nincs semmi gond és egészségileg is rendben vagyok.


Egyszerűen olyan semlegessé váltak számomra a nők. És nem vágyom helyette sem férfira, sem kecskére. És még az se mondható, hogy túlhajszolt lennék. A Nirvana lenne csak nyugalmasabb, mint ahogy jelenleg élek.


Depresszióm nincs, illetve "amit megkapsz az nem kell többé" életbölcsességet is hagyjuk. Közel a 40-hez gyermeki motiváltság munkálkodik bennem, bármikor mennék akár a Marsra, vagy egy sarkvidéki expedícióra, mindig előre, mindig felfelé néztem, sosem éreztem azt, hogy ami van, az túl sok vagy már nem kell több, az életem minden területén mindent a végletekig optimalizálok.



2023. okt. 3. 11:35
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
76%

Más férfinak ennyi idősen felesége és gyereke van.

Az tényleg nem Nirvana állapot, de van aki nem szemlélni szereti az életet, hanem benne élni.

2023. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy numera nem kielégítő! Csak majd arra figyelj, ha lesz aki igazán akar majd őt becsüld meg...
2023. okt. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
A sikeres férfiak válogathatnak a nők közül.
2023. okt. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
70%
En ezt inkabb gyavasagnak, a küzdeni akarastol valo felelemnek es lustasagnak latom. Lehet most van par ilyen elpocsekolt heted hónapod, de ha evekig igy maradsz, egy megkeseredett maganyos ember lesz beloled.
2023. okt. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Gratalalok sikeresen kiegtel. Van-e visszaut? Teljesen soha nem lesz, te mar nem vagy kepes arra, hogy egy no mellett megállapodj, hogy vele ateld az intimitast, mert te mar 1000 not is feprbaltal neked az osszes unalams, a szex az semmi, lehet a vad dolgok is mar full unalamsak. Ez volt az ara.
2023. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
65%
Ezzel nyugtatod magad kérdező. Az igazság hogy nem felelsz meg a nőknek.
2023. okt. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
52%
Kieges, sodrodas es lustasag tesz ilyet. Te egy olyan dolgora vagy buszke, ami az abnormalitas fazisa.
2023. okt. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
54%
Az a csodálatos, hogy ha a kérdező mondja, akkor az azonnal abnormalitás. Ha pedig ugyanilyen elvek mentén az itteni nők vallják meg, hogy maradnak inkább magukban a vibrátorukkal, mintsem hogy még egyszer férfihoz érjenek, az meg büszke öntudat. Fene sem érti 😃
2023. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

Instant le lesz pontozva az itteni nők által, de muszáj itthagynom az ellentmondásra való figyelemfelhívást. Az utókor érdekében.

Bárki aki látta ezeket a kommenteket fentebb, vegye számításba azt is, hogy az itt most nagy arccal épp a kérdezőt leszóló és becsmérlő nők milyen szinten is kettős mércével élnek. Mivel jópár olyan kérdés is futott már női oldalról, ahol nagy büszkén ugyanezek a nők előadták hogy 30 felett önként magukban vannak, és hogy már önként nem is akarnak férfit, nagyon jól elvannak egymagukban, és ott szídták a férfiakat mekkora teher, bezzeg az egyedüllét mekkora vagány és feminista nirvána. És bárki mást lepontoztak sőt gyaláztak, aki ezt megkérdőjelezte odaát. Itt meg ez a hozzáállás, ha férfi halad a saját útján, boldogan és nők nélkül, amit fentebb bemutattak, pontosan ugyanezek az itteni törzsgárda nők.

A dühöngés hiábavaló álfeministák, rátok most nincs időm, nem miattatok írtam ezt a kommentet se. Hanem a későbbi olvasóknak, hogy képben lehessenek, és aszerint ítéljék meg ezeket a válaszokat is.

2023. okt. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 évesen érzem. Bár én sokat nem szexeltem, illetve a libidóm is egyre szarabb.😅
2023. okt. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!