Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más sikeres férfi is jutott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sikeres férfi is jutott már el oda, hogy inkább kiveri néha és szabadon él, minthogy nőkkel akár alkalmi viszonyba is bonyolódjon?

Figyelt kérdés

Régebben bármit megadtam volna azért, ahol most vagyok. Mintha az élet gúnyos tréfát űzne velem.


Tényleg ennyire meg lehet csömörleni a szextől férfiként 40 alatt?

A potenciámmal nincs semmi gond és egészségileg is rendben vagyok.


Egyszerűen olyan semlegessé váltak számomra a nők. És nem vágyom helyette sem férfira, sem kecskére. És még az se mondható, hogy túlhajszolt lennék. A Nirvana lenne csak nyugalmasabb, mint ahogy jelenleg élek.


Depresszióm nincs, illetve "amit megkapsz az nem kell többé" életbölcsességet is hagyjuk. Közel a 40-hez gyermeki motiváltság munkálkodik bennem, bármikor mennék akár a Marsra, vagy egy sarkvidéki expedícióra, mindig előre, mindig felfelé néztem, sosem éreztem azt, hogy ami van, az túl sok vagy már nem kell több, az életem minden területén mindent a végletekig optimalizálok.



2023. okt. 3. 11:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked jó így, akkor mi a gond, mi a kérdés?
2023. okt. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
70%

8 as

ez azért van mert feminista világ van.. akárki akármit mond

nők bármit tehetnek... férfiak meg kb patkányok.

2023. okt. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

Haver, full ki vagy égve! Üdv a klubban!

Fogadjunk azt sem bánnád, ha meghalnál, de öngyilkos nem akarsz lenni.

2023. okt. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
60%

12-es és tudod mi a legszebb ebben a kétszínűségben amit előad pl itt is csomó nő? Egyre több ilyen félrevonuló férfi van aki inkább nem kér belőlük, hobbizik, építi magát, vagy csak azt válassza hogy békésen, folyamatos játszma és hazugságok mentesen akar élni, azt meg a mai modern gyerekes és aljas sunyi agresszív nőkkel képtelenség. Vagy csak mert belátta hogy totálisan cinkelt lapok, és ennyire a trendek miatt jelenleg a nők felé lejt a pálya, és köszöni így nem kéri ezt. Szóval félrevonulnak és többnyire békésen szórakoznak, kivétel pár incel aki marad és panaszkodik (beismerem létező, de tegyük hozzá életben még sose találkoztam vele csak itt pl).

Viszont női oldalról mi is van? Akik kényszerből szinglik csomószor másból sem áll az életük, mint a férfiakra gyűlölködés. Mert az idióta túltolt feminizmus és tinder világban lett egy irreálisan torz kép, ami szerint még az átlagos sőt azalatti nőnek is kb topmodell férfi járna, a felső 10%, és még a pasi legyen hálás amiért a nő nagy kegyesen aláfekszik, ja és természetesen marad utána beleszeret meg házasság. Iszonyat durva elmebaj tévképzetek futnak manapság reális elvárásként sok ostoba és agymosott nő fejében! Szóval ha ez nem teljesül, onnét marad a femcel puffogás, vagy ami talán mégrosszabb, a kiégett 30+osok akik ezt a szexelj mindenkivel dolgot propagálják és rajtuk is átment a fél város és normális férfi ilyennel már nem akar kapcsolatot (se közröhely nem akar lenni, se egy kiégett, férfigyűlölő, kötődésre képtelen nő lábtörlője, aki majd úgyis megcsalja és dobbant hiszen ezt szokta meg, ebben élt évtizedekig).

Szóval a különbség ebben férfi és nő között, hallgass meg egy átlagos beszélgetést a buszon, a munkahelyen, bárhol várakozva. Csomó nő sértődött picsogását fogod hallani és hogy folyamatosan férfiakról (és gyakran más nőkről) beszélnek, pletya, kibeszélés. Férfiak ellenben sokszor inkább a hobbikról, politikáról, közéletről, műsorokról, szórakozásról, bármi másról. Tehát nálunk sokkal valósabb ez, hogy van a nőkön túl is élet. Fordítva kevésbé, és ez a fene nagy frusztrált gyűlölet is ebből származik, pl az oldalon is. Jöhet bárki egyenlősségel, a valóságban attól még nem így működik, a nőknek alapvetően érzelmi igényeik is bőven lennének, de engem már nem érdekel, az itteni női gyűlölködő, fröcsögő réteg megérdemli amit él. Az pedig hogy másoknak is folyamatosan ártanak a gyűlölködésükkel, igen hamar vissza fog ütni, szerintem már meg is kezdődött egy ideje.

És itt vagyok én, és most már maradok is, hobbiból. Én leszek az egyik kivétel férfi oldalról, ha kifejezetten nőgyűlölettel vádolnak meg engem már az se zavar. Amit itt ezek a nőneműek képviselnek, semmi köze a valódi nőkhöz! Másrészt ha folyamatosan hazudoznak és kiforgatnak, miért kéne ilyen emberek szavára bárkinek is adnia? Csak mert többen idegyűltek erre az oldalra és gyűlöletből lepontoznak bármit pirosba? Szóval engem a lepontozás már nem érdekel, maradok itt is, de szerintem az életben is elkezdem hobbiból szétbombázni a hazug játszmáikat, embereket ébreszteni fel akiket próbálnak bepalizni vagy belehúzni lehúzós dolgokba, vagy csak simán jelezni amikor az a helyzet hogy az adott nő kettős életet él és félrejár. Vagy ha valaki elkövetné a hibát hogy kiélt, mindenkivel szexelő nővel jönne össze mert az épp érzelmileg manipulálja. És elég volt nekem ehhez pár hét itt, látni a folyamatos alja jelenkori trendek hatását, a totál becstelen és hazug nőket, meg a folyamatos lepontozást, agresszív örjöngést és nyers gyűlöletet. Szerintem igen hamar sok további ellenségük fog még ezeknek születni, de meg is érdemelnek minden rosszat. Én mostantól már rajta leszek ezen a vonalon, és jól fog esni minden alkalom, amikor megkapják ami jár.

2023. okt. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
37%

#14:

Emelem kalapom, uram.

2023. okt. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
34%
Eloadtal valami kodos fejtegetest arrol, hogy te vagy a normalis ferfi, aki eppen egy messiaskomplexussal kuszkodik. Koszi, de en ferfi letemre semmikeppen sem szeretnem, ha a normalis ferfi fogalmat veled azonositanak. Ha nyugod van, azt old meg magad, a szajkarate semmikepp nem segit es nem is hasznos, amellett meg gyerekes is.
2023. okt. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
16 ha valóban férfi vagy (néha csak nők hazudják be ezt is, mindezt úgy hogy teljesen női érvelés, logika és szóhasználat után, plusz alapvetően is folyamat hazug komment végén, rendkívül hiteles módon), akkor javaslom nyisd ki a szemed és nézz körül! Amit te itt védeni próbálsz, sajnos már csak elvétve létezik. Megváltoztak az idők, és az emberek viselkedése, hozzáállása is. És ezt főleg női oldalról fogod érzékelni, sok férfi még fel se fogta mivel áll szemben. Nem tudom honnan veszed hogy én tartanám magam a normalitás mércéjének, sose mondanék magamról ilyet, tisztában vagyok sokmindennel. Én amúgy se normál átlag vagyok, leírtam hogy ellenpólusként fogok működni ezeknek a fajta szélsőséges nőknél. Ergó én is szélsőségbe tolódtam, de ez van. Érdekes hogy neked ezzel van problémád állítólagos férfiként, ellenben az itteni rengeteg férfigyűlölő femináci kommentet és lepontozást mintha meg se látnád. Az teljesen oké nyilván. Az nem gyerekes, az nem szájkarate, és főleg nem haszontalan. Oké, vettük és értettük, ez is egy vélemény.
2023. okt. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

1-es, mert az élet célja csak a gyerek lehet?


2-es, az a baj, hogy az olyannal is csak az elején jó a kapcsolat, utána jönnek az unalmas, szürke hétköznapok és a másik szemében az addigi elhanyagolható szálkák gerendává hatalmasodnak.


8-as, mindezt úgy, hogy sok itteni válaszoló nő 2-3 rossz tapasztalat után vonta le a "minden férfi szemét" alapigazságát. Meg persze természetesen 100%-ban ők a szemetek, neki még véletlenül sem volt meg a saját 50%-a a dologban, hiszen ő egy megtestesült angyal, maga a tökéletesség, az csak olyan hibái vannak, mint túlzott szerénység és túlzott jóindulat.


11-es, az a kérdés, amit a kérdés szövege feltesz. Hogy vannak-e mások is hasonló cipőben, az ő tapasztalataik, ilyesmi.


13-as, nincs rá aktív késztetésem, de valóban nem érdekel már, ami azért is ellentmondásos, mert amúgy meg van bennem egy olyan is, hogy örökké szeretnék élni magas életminőségben, egészségben.

2023. okt. 4. 13:23
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
17, fejben meg fiatalka vagy. Ne gondold, hogy nalad a vilag osszes tudasa, amit persze szabadsagharcos modban akarsz terjeszteni. Miert nem keresel magadnak valami hobbit? Hajtogathatnal papirrepulot, vagy akatmit, az is hasznosabb, mint amit itt lemuvelni keszulsz. A normalis ferfit meg te emlitetted a hozzaszolasodban, aki epp ugyanazt csinalja, mint amirol papolsz. Mert ez nem tobb annal. A normalis ferfi az parkapcsolatban van, vagy epp azt keres. Es lesz is neki, mert normalis.
2023. okt. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
69%

"A normalis ferfi az parkapcsolatban van, vagy epp azt keres."


Vagy tanul, vagy a munkájának él, lefoglalja a hobbija, egyedül neveli a gyerekét, papnak állt, vagy katonának, vagy csak egyszerűen párkapcsolat nélkül elégedett az életével.


Ha ezek a feltételek, akkor én leginkább nem is szeretnék a te mércéd szerint "normális" lenni.

2023. okt. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!