Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anyákkal (is)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyákkal (is) ismerkedő férfiak/leszbikusok, hogyan kerülitek el a "csicska" szerepet?

Figyelt kérdés

Amikor a nő csak a melós - malacpersely - sofőr - bébiszitter szerepre tart, de bizalom, megbecsülés nincs a részéről és néha ki is mondja, de gyakran érezteti, hogy "Tudd, hol a helyed!" és "A gyereknek van apja, te csak pótlék vagy...amíg hagyom!".


A komoly kapcsolatokról beszélek nyilván, nem az alkalmiról.



2023. okt. 10. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a f*szom ez a sok egyedülálló anya támadás a napokban?
2023. okt. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Bro' ha valaki emberileg csak ennyire értékel akkor tökmindegy hogy van-e gyereke vagy sem. Ettől még tény, ami tény, egy anyának a gyerek, a megfelelő pótapuci megtalálása lesz az elsődleges szempont.

Vigyél te is egy gyereket a kapcsolatba és akkor máris kvittek vagytok :D

2023. okt. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok ilyen kapcsolat nem így működik...
2023. okt. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kerdes, hogy te miert leszel barkinek a labtorloje? Ennyire pina hianyod van? Az nem a nok hibaja, hogy barmire kepes vagy, akar sajat magad megalazasara is.
2023. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én ugyan évek óta nem ismerkedek senkivel, de pár hónapja mégis összejöttem egy egyedülálló anyukával. Komoly kapcsolatunk van, de nem élünk együtt, remek vele a szex és annyiszor csináljuk amennyi időnk csak van egymásra

Nyilván egy "csicska" leszek a szemedben, habár én nem érzem úgy

Persze hogy megcsinálok neki ezt-azt mint bármilyen párkapcsolatban tenném. A gyerekére eddig egyszer vigyáztam hogy el tudjon menni túlórázni. Anyagilag is támogatom minimálisan mert nehéz helyzetben van, de nem én tartom öt, ha pénzt adok neki az kölcsön amit fizukor visszaad. Szabad vagyok mellette.

Persze neki a gyerek az első az egyértelmü, én csak a 2. lehetek ez már csak így van. De elég szeretettel halmoz el ahhoz hogy ezt el tudjam fogadni.

Amúgy elég határozott személyiség hozzám képest, én inkább szub személyiség vagyok. De nem engedem neki hogy nyíltan hülyére vegyen, vagy megalázzon. Elvárom és megkapom a megbecsülést akkor is ha én magam kevésbé becsülöm önmagam. Szeret engem és ki is fejezi ezt minden módon. Majd ha nem így lesz szakítok. Addig elvagyunk.

Tehát a kérdésre a válasz hogy sehogy, nem kerülöm el, egyszerüen abba megyek csak bele ami számomra is kényelmes és megfelelö

2023. okt. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja és nincs kocsim sem így sofőr sem vagyok

5# voltam

2023. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy olyannal ismerkedek, aki társat keres, és nem egy másodhegedűs bohócot.
2023. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!