Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen sok egyedüláll...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen sok egyedülálló fiatal férfi?

Figyelt kérdés
rengeteg 20, 30 éves férfit ismerek ki régóta szingli, pedig úgy tudom vágynának társra..ennyire alkalmatlanok lennénk egy kapcsolatra?
2023. szept. 12. 11:55
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
28%
A nők mérhetetlen pénzéhesége miatt.
2023. szept. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
74%

Akkor vezetem a jegyzőkönyvet.


3 pipás incel: csóró, neki a pénz lesz a mániája.


Kövi?

2023. szept. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
37%

2

Várjuk szeretettek a "Csak a külső számít" iskola képviselőit.

(Ezen belül is a magasság-súly-arcberendezés triász szerinti megoszlás hirdetőit.)

2023. szept. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
66%
A mai igények mellett nem ütik meg a szintet.
2023. szept. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
38%
Mindegyik instamacára vágyik, sajnos nem létezik ennyi 20 éves Instamodell mint amennyire kereslet van. A többi nő pedig nem nõ nekik, öreg és dagadt mindenki, pl Palvin Barbira is ezt mondják.
2023. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
41%
Vagy elvannak egyedül és csak szexelgetnek, vagy túl nagy elvárásaik vannak ahhoz képest, amit nyújtani tudnak.
2023. szept. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
71%
Mert a nők kivívták az egyenjogúságot es már van beleszólásuk kivel jöjjenek össze.
2023. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
75%

5

Még csak ezt sem mondanám... Szerintem sok-sok örök szingli van a férfiak körében, akik azért nem élnek illúzióban, és nem hiszik, hogy nekik a Palvin Barbi jár.


Ugyanakkor igénytelenek, mint a szar. Normális külső, tisztaság, az évtizednek megfelelő, tiszta, vasalt, méretben passzoló öltözet, elfogadható hajviselet, legalább alapvető szociális skillek, normális, stabil, jól fizető állás, önállóság stb... Ezekre, vagy ezek egy részére úgy tekintenek, mint valami elképesztően nagy teljesítményre, amire vagy nem képesek vagy ha elérték, akkor nem a minimumnak, hanem óriási sikernek tekintik. Pedig nem az. Ez csak a beugró, ha hasonló kvalitásokkal bíró, normális nőt akar valaki.


Szerintem ez az oka.

És neeem, nem gondolom, hogy minden férfi ilyen. Csak az örök szinglik.

2023. szept. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
79%
6-os, az nem lehet, hogy nagyok az elvárásaik, és többet nyújtanának egy kapcsolatban, mint mondjuk te?
2023. szept. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
67%

Redditten olvastam:


"The thing to understand is he likes feeling like a victim more than he wants to get laid."

2023. szept. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!