Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy rejtsem el, hogy féltéken...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rejtsem el, hogy féltékeny vagyok, ha másnak bejön a szerelem?

Figyelt kérdés

Eddig tudtam örülni a barátaim sikereinek, most már az idő múlásával egyre nehezebb. A kisöcsém most becsajozott, és most ez a sláger a családban. Ki se tudom kerülni, mert lépten nyomon erről beszélnek.


Aztán a tesóm is most rátett erre egy lapáttal, hogy amit elore megbeszéltünk nagykoncertet, arra benyögte, hogy inkább a barátnőjével menne, és már megvették az egymás mellé szóló jegyeket. Én ma délután óta sírok, mint egy kisgyerek, mert ezt már nagyon régóta tervezgettük, az egyik barátnőm nem szereti azt az előadót, így nem áldozna rá 30+ ezret (odajutással együtt kb annyi lenne). A másik barátnőm meg a párjával megy, és gáz a velük való hármas program.


Haragszok a tesómra, de magamat is szégyellem, hogy nem tudok neki örülni egyáltalán. Mert lesz még egy ember, aki eltávolodik tőlem a szerelem miatt. Mert én képtelen vagyok nem nyomorék venlany lenni.


2023. okt. 10. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A tesód tetű módon viselkedett, ez nem a te hibád.

Talán ha nem csinálna segget a szájából, te se így élnéd meg.

2023. okt. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesód bunkó, legalább mennétek hárman. Mondjuk amúgy ha én lennék a barátnő és megtudnám, hogy veled tervezett menni, megmondanám, hogy menjen veled.. Vagy hárman, de ez így tényleg gáz!
2023. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tahón viselkedett és mostantól ez lesz. Addig persze jó voltam neki, hogy elmentem vele mindenhova, aztán most ejtve vagyok ő általa is. Barátaim is háttérbe tettek, mióta van párjuk. Aztan alig találkozunk.
2023. okt. 10. 21:53
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha öcsikédnek ment a csajozás, akkor nincs az az Isten hogy te nő létedre ne lennél képes pasast fogni magadnak!

Ez egyszerűen lehetetlen!

Ha mégis igaz akkor sürgősen le kéne fogyjál és el kéne kezdened nöiesen kinézned mert ez nagyon gáz helyzet. Ha a kisöcséd (fiú létére) leköröz az übergáz

2023. okt. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Rúgjál még jobban belém, ha kérhetem.
2023. okt. 10. 23:27
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Hát talán menj el a koncertedre egyedül akkor, és pasizz be ott 🤷‍♂️ legjobb hely arra, hogy olyanokkal találkozz, akikkel van bennetek valami közös.
2023. okt. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Azt ugye vágod, hogy egy értelmes nő nem jön össze akárkivel? :D Most épp a kérdező közelében nincs senki, akivel el tudna képzelni tartós kapcsolatot és kölcsönös az érzelem. Persze ha mindegy lenne neki akkor 5 perc alatt párkapcsolatban lenne, de neki több igénye van.


Kérdező a tesód egy f.asz. Amúgy én is féltékeny voltam mindenkire, mert nekem sem jöttek össze egy ideig a dolgok. Akkor volt a legrosszabb, amikor az utolsó szingli barátnőm is bejelentette, hogy pasija van. Na akkor nagyon offon voltam... De elmúlik ez az érzés, aztán kapcsolatba is kerültem szóval... :D

2023. okt. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiatal kis fiuktol ne is varj el komolysagot te mar egy kivenhedt csata kanca vagy.. te tehetsz eola amiert egyedul vagy.
2023. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#6

Nem megyek egyedül. Nekem ez nem opció. Koncertre meg nem azért mennek emberek, hogy ismerkedjenek. Max egy gyors dugás és ennyi. Ha erre vágysz, akkor hajrá.

2023. okt. 11. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!