Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben hogy egy férfi teljesen bejött nektek, hihetetlen szimpatikus volt, jól éreztétek magatokat vele, de külsőleg abszolút nem jött be, ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám akivel a három hónapja ismerkedtem meg vele az úton egész nap együtt vagyunk minden nap könnyesre nevettem magam, olyan szédületes humora van és stílusa és egyénisége. Amúgy nagyon komoly dolgokról is el lehet vele beszélgetni, nagyon intelligens férfi...

Mostanában azt vettem észre, hogy így sokat gondolok rá, este is mikor lefekszem vagy amikor nincs velem, viszont külsőre abszolút nem jön be, nagyon nem az esetem. Nem tudom ilyenkor mi van, nem tudom hogy ő mit érezhet, nem tudom hogy változhat ez az egész...


2023. okt. 11. 23:25
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
# munkahelyen
2023. okt. 11. 23:25
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Igen, barátnak hívják. Kedveljük egymásr, jókat dumálunk, de semmi több. Szerintem ez ennyire egyszerű, nem kell minden ellenkező neművel szexre vagy kapcsolatra vágyni.
2023. okt. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem jön be? Haj, öltözet, vagy mert nagyobb darab, vagy idősebb? 🤔🤔
2023. okt. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. Azért nem szoktam ennyit gondolni a barátaimra
2023. okt. 11. 23:34
 5/11 A kérdező kommentje:
3. Idősek igen és valahogy nem szép arca van
2023. okt. 11. 23:35
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Szép arc? Azt hittem a nők a maszkulin, szakállas férfiakat keresik. A kislányok biztos a selyemfiúkákat.
2023. okt. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is ez egy barátság, ennyi. Ha nincs vonzalom, nincs miről beszélni.
2023. okt. 12. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
48%
Maradjon csak barát ha a fránya felszinesseget nem tudod félretenni.
2023. okt. 12. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
85%

Voltam már így, külsőre szinte taszított, de annyira közel kerültünk hogy mégis fantáziáltam róla, annyira vonzott.

Neki volt családja, így nem is volt semmi. Amúgy munkahelyet váltott, nem kérdeztem hogy közöm van e hozzá.

2023. okt. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
91%
Volt ilyen ember az életemben. Belsőleg iszonyatosan egy húron pendültünk, de külsőleg kifejezetten taszított. Alacsonyabb volt, iszonyatosan vékony, és tudom, nem tehet róla de volt egy csúnya bőrbetegsége. Vonzódni akkor se tudtam volna hozzá ha kényszerítenek.
2023. okt. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!