Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Voltatok már olyan helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már olyan helyzetben hogy egy férfi teljesen bejött nektek, hihetetlen szimpatikus volt, jól éreztétek magatokat vele, de külsőleg abszolút nem jött be, ilyenkor mi a helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám akivel a három hónapja ismerkedtem meg vele az úton egész nap együtt vagyunk minden nap könnyesre nevettem magam, olyan szédületes humora van és stílusa és egyénisége. Amúgy nagyon komoly dolgokról is el lehet vele beszélgetni, nagyon intelligens férfi...

Mostanában azt vettem észre, hogy így sokat gondolok rá, este is mikor lefekszem vagy amikor nincs velem, viszont külsőre abszolút nem jön be, nagyon nem az esetem. Nem tudom ilyenkor mi van, nem tudom hogy ő mit érezhet, nem tudom hogy változhat ez az egész...


2023. okt. 11. 23:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%

Én összejöttem vele. De nekem "csak" az arca nem tetszett. Ezt leszámítva a 6-os által leírt szakállas, maszkulin férfi volt. 😂

Legjobb kapcsolatom volt, évekig voltunk együtt. Az első szex környékén már nem zavart a külseje, később meg kimondottan "szépnek" láttam.

Mondjuk nem igazán értett meg a környezetem.🤔

2023. okt. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!