Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők fontosnak tartjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők fontosnak tartjátok egy férfival való ismerkedésnél milyen a végzettsége, mi a munkája, ha esetleg a beszélgetésekből abszolút hihetetlen az számotokra?

Figyelt kérdés
Szerintem, de ez lehet csak az én véleményem, egy diplomás, is lehet tudatlan, unintelligens, és fordítva is előfordul, hogy a szakmunkás végzettségű messze felülmúlja a tőle amúgy elvárható szintet ilyen téren.
2022. dec. 17. 16:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A kivételek erősítik a szabályt, kedves kérdező.
2022. dec. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

"Szerintem, de ez lehet csak az én véleményem, egy diplomás, is lehet tudatlan, unintelligens, és fordítva is előfordul, hogy a szakmunkás végzettségű messze felülmúlja a tőle amúgy elvárható szintet ilyen téren."


Persze, ahogy egy nő is lehet 185 centi magas, kigyúrt állat, aki fél kézzel legyúr egy átlagos férfit, csakhát ugye ez elég ritka... Ettől még úgy áll a dolog, hogy a férfiak alapvetően erősebbek, mint a nők. Remélem, érthető az analógia.

2022. dec. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#2

Kicsit erő a hasonlat de felfogható. :D

2022. dec. 17. 16:38
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több olyan barátom, ismerősöm is van, aki váltott. Bérszámfejtőből lett kozmetikus, könyvelőből fuvarozó. Nem hiszek abban, hogy az emberek egydimenziós filmkarakterek, akiknek csak egyfajta érdeklődésük van, és az egy adott munka felé hajtja őket. Különben nagyon unalmas emberek lennének mindenfele.


Előítéletei persze mindenkinek vannak, ha csak a fenti példát nézzük, tegyük fel, hogy első randid van egy nővel, nem tudod, mit dolgozik. Elbeszélgettek, tök jól kijöttök, és a randi végén mondja meg, hogy könyvelő vagy kozmetikus. Ha év elején mész vele randira, még az egyik, ha év végén, már a másik, de ő ugyanaz.


De neked is lesznek előítéleteid, akármelyiket mondja.

2022. dec. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

#4

Előítéletem lesz ez 100%, viszont nem a végzettsége, és nem a foglalkozása kapcsán abban biztos vagyok. :)

2022. dec. 17. 16:49
 6/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk az is jellemző, kérdező, hogy nem ismered ezt a közismert pozitív példát az intelligens(ebb fajta) szakmunkásra:


[link]

2022. dec. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

#6

Igazad van, valóban nem ismertem idáig a példát, viszont a kérdés nem példáról szól. Az általad említett példában amúgy is egy családos emberről van szó, nem pedig egy társ, partner kereső férfiről.

Ugye mindjárt más értelmet vesz a kérdés, mint amivel Te előrukkoltál?

2022. dec. 17. 17:02
 8/14 anonim ***** válasza:
#7: számomra nem. A társkeresés csak számodra bír ennyire kiemelt fontossággal, számomra nem.
2022. dec. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

Régen fontos volt, ma már nem az. Ma már sok minden nem fontos a számomra, ami régen az volt, úgy alapvetően megváltozott a hozzáállásom az élethez a tinédzserkorom óta.

Most a húszas éveim közepén vagyok, de kb 70 évesnek érzem magam.

2022. dec. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen fontos mi a munkája, végzettsége hiszen ez is része az egész összképnek. Ha meg akarsz ismerni valakit, nyilván egyik alapvető kérdés, hogy mivel foglalkozik, mit tanult stb. Nem az, hogy diplomája legyen, vagy felsővezető, de igen, rákérdezek a munkájára, tanulmányaira. Nem csak társkeresésnél hanem ez nálam olyan alap dolog, ha ismerkedek valakivel, akár csak barátkozás céljából is.
2022. dec. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!