Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Abban mennyi igazság van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abban mennyi igazság van, hogy a nők ketyegő biológiai órájuk miatt leviszik a mércét?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon a legtöbben olyan véleményeket írnak ezzel kapcsolatban, hogy ez nem befolyásolja és igazából nem is annyira fontos az, hogy gyerekük legyen, ha nincs megfelelő pár, akkor nem alapítanak családot. A való életben meg én azért több példát látok arra, hogy mégis. A rokonságomban is van ilyen eset, hogy távolról látszik nincs szerelem és társadalmi státuszban is alacsonyabb férfit választ valaki magának, mert már közel 35 éves és gyereket szeretne vállalni, mondjuk lehet szülői nyomás is van benne, de nem hiszem az a döntő.

Én úgy látom az mégis eléggé meghatározó ki milyen anyagi meg kulturális szinten áll, mert biztos anyagi háttérel akár egyedül is lehet gyereket vállalni, anélkül sokkal nehezebben. Na mindegy lehet persze ma már alapból tényleg sokkal kevesebben akarnak családot, mint régebben, de az tény, hogy valamiféle kompromisszumot muszáj kötni a párválasztásnál és minél később történik ez meg, minél sietősebben, annál nagyobb lehet ennek a mértéke, ez végülis az üzleti világban is így van és persze férfiara is igaz, de a nőkre talán hangsúlyozottabban.



2023. okt. 12. 21:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%
Forditva van. Sok csalodas után mád egyre jobban válogat egy nő es egyre gyorsabban dobálja ki az inkompetenseket.
2023. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
67%
*màr
2023. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
80%
És már nem is hülye es egyre nehezebben is hülyíthető.
2023. okt. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Én inkább feljebb vittem a mércét. Családot, gyereket ugyan nem akarok.
2023. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
68%
Én még fiatal vagyok, de mégis, ha teljesen őszinte vagyok érzem magamon ezt, hogy lentebb adok, de nem én nem a családalapítás miatt. Inkább azt érzem, hogy rég nem volt párkapcsolatom és igyekszem arra, hogy egyedül is megleljem a boldogságot, de mindenkinek vannak igényei… Rossz látni amikor valaki, akiben hiányzik ami benned megvan boldog. De benned is vannak hiányosságok te mégis egyedül vagy. Én gyakran gondolkodom azon, hogy magasak lennének az elvárásaim, de igazából nem ez a gond, mert még csak be sem próbálkozik nálam senki, pedig nem tartom magam csúnyának, többen meg is jegyzik napi szinten milyen csinos vagyok, de senki sem kezdeményez komolyabban. Szeringem igenis van ilyen amit írtál. És ez is lehet egy ok amit az imént kifejtettem. Magány, hogy szinte mindegy ki csak legyen valaki aki szeret és megbecsül és ennyiben kimerül. Egy idő amikor ledőlnek a magas elvárások és mást kezdesz keresni
2023. okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
87%
Inkább változik ez a mérce. Igen van olyan akit írsz, hogy már mindegy csak vegye el és csinálja föl végre. De az ertelmesebbje az inkább változtat, pl a külső sokkal inkább háttérbe kerül, és amennyiben a nő megtud állni a saját lábán, úgy az anyagiakon is kisebb lesz a hangsúly. Már úgy értem nem baj ha a pasi nem gazdag, sőt az se ha kevesebbet keres,csak tudjon ő is megállni a saját lábán. Persze van akinél meg ez pont fordítva működik, legyen csak pénzes a csávó, ő meg el lesz innentől valami max 4 órás melóban.
2023. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
70%
Semennyire. Én akarok gyereket, úgyhogy vállalok gyereket. A szülés után meg még magasabb lesz a léc, mert már 2 embernek kell megfelelnie.
2023. okt. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
79%
Ha valaki nagyon akar gyereket, akkor lehet, különben meg nem, sőt.
2023. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem most van folyamatban egy ilyen változás. Lehet hogy sokáig igaz volt, de mivel egyre elfogadottabb, és egyre nyíltabban lehet gyerekmentes életet tervezni, és vállalni ennek a pozitív oldalát (igen, tudjuk, van negatív oldala is), ezért már kevésbé tolerálják a toxikus vagy csak szimplán borzasztó férfiak csoportját.
2023. okt. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
15%

a nő a mércét nem teszi lentebb hanem ahogy öregszik úgy kopik meg a szépsége és nem tud versenyezni a fiatal csajokkal, fordul a kocka hirtelen nem ő aki válogat mert minden pasi a friss hamvas barackot keresi.


ezért maradnak egyedül mert még így sem engednek az egojuk miatt mert ezzel be ismernék hogy már nem olyan szépek.

2023. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!