Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy valakinek természetes az hogy van barátja/barátnője?

Figyelt kérdés

... valaki, mint én, meg megszakadok akkor sem találok. Sőt minél jobban dolgozom magamon annál távolabb kerülök a dologtol.


Ha nagyon akarom es probálkozom akkor azt mondják az ismerősök hogy túl görcsösen akarom.


Ha nem próbálkozom akkor azt mondják: Dehát nem is teszel érte hogy legyen barátnőd.


2023. okt. 14. 13:10
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudsz mértékét tartani, türelmetlen vagy, talán nem hozzádvaló emberekkel ismerkedsz, sok oka lehet.
2023. okt. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Én úgy gondolom, hogy a jó dolgok spontán, akkor jönnek az életedbe amikor nemis számítasz rá. Ne törd magad ezen, viszont hagyd nyitva a kaput az új lehetőségeknek. Előbb utóbb lesz valami. 26n
2023. okt. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Még hiányzik valami amiben nem fejlődtél eleget pl külső , anyagiak , személyiség, tovább tanulás
2023. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Nekem az a természetes, hogy házastársam van.
2023. okt. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ja, 2-es, én is így gondolom. Másoknak működik is. Nekem 32 évesen még mindig nem jött. Ha pedig társkeresőn erőltetem, hogy jöjjön, akkor csak olyan jön, akivel nincs vonzalom.

Kérdező, én is mindig csodálkozva nézek más nőket (bár férfiakat is), hogy nekik velem ellentétben milyen könnyedén, természetesen alakulnak ilyen téren a dolgaik. Semmi görcs, semmi erőltetés, semmi célzott keresés, szarnak az önismeretre, a hozott mintákra, kb. az egész pszichéjükre, aztán mégis... És nem feltétlenül pocsék a kapcsolatuk, még mielőtt valaki ezzel jönne.

2023. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

amikor nem számítasz rá...ne görcsölj rá..baromságok, mind baromság.


Jobb külsővel rendelkező embereknek ez bejön, a többi várhat élete végéig is arra, hogy "akkor jön mikor nem számítasz rá"


10 évvel később..."nyugi..akkor jön mikor nem számítasz rá, ne görcsölj"

40 évvel később..."nyugi..akkor jön mikor nem számítasz rá, ne görcsölj"


70 évvel később....R.I.P.: Itt nyugszik Béla mottója: "akkor jön mikor nem számítasz rá"

2023. okt. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6os: Nem érzem azt hogy a külső számítana igazán. Segít ha jóképű vagy, de nem elvárás. SŐT!! Szerintem a kiegyensúlyozott hosszútávú kapcsolat és a szép külső között nincs egyenes arányosság ... vagy hogyan fejezzem ki :)
2023. okt. 22. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!