Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ismerkedek egy sráccal, aki 2 hónapja szakított a barátnőjével (2 éves kapcsolat) de azt mondta, hogy lelki társak. Ez csak nekem furcsa vagy ez természetes?

jan. 9. 22:02  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Pont egy hasonló helyzetben vagyok benne, a srác pár hétre rá, rájött szerelmes belé még és azóta is harcol érte. Szóval óvatosan .neki is egy 2 éves kapcsolata volt mögötte és akkor már 4 hónapja voltak külön.

24N

A válasz 54%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/11Időpont jan. 9. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ettől félek én is.. velem is történt már hasonló és kíváncsi vagyok hogy valaki érzett már hasonlóakat mint ez a srác, minden aggodalom nélkül, mert én nem tudnék az exemmel lelkizni.

# 2/11Időpont jan. 9. 22:27 Privát üzenet
Én nem szeretek olyan pasival ismerkedni,aki 2 hónapja szakított.Pont ezért,itt még necces is,h reménykedik,és ha a csaj is akarná visszamenne.Az a durva,hogy Neked ezt elmondja.Szokott rendszeresen beszélni az előzőről?Tartják a kapcsolatot?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/11Időpont jan. 10. 03:55 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, szokott, együtt is éltek egy évet. Azt mondta, hogy a végére lakótársi viszony volt úgyhogy ezért lett vége de hogy nagyon őrült a lány és a lelki társa. Tudom már a nevét is (nem én kérdeztem) és igen, tartják a kapcsolatot.

Én csak nem értem, és nem akarok megint abba a hibába esni hogy én vagyok a felejtő...

# 4/11Időpont jan. 10. 07:51 Privát üzenet

Hát ez patt helyzet.Ha nem szeretném még igazán ,akkor szakítanék.Nagyon irritálna.Nem tudom bevenni ezt a lelkitársam az exem dolgot.Akkor se ha igaz.Nagyon zavaró.

Megbeszélheted vele,de szerintem a pasidnak is lehetne annyi agya,hogy felfogja.Így szoktak egymásra találni ùjra 1 év mùlva.

# 5/11Időpont jan. 10. 09:07 Privát üzenet
Bocsi csak ismerkedtek egyenlőre.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/11Időpont jan. 10. 09:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Egyet értek veled, úgy jártam az előző kapcsolatomban ahogy te az előbb leírtad. Ezért tettem fel a kérdést és tartok is tőle.. ki tudja mi van a fejében. Néha elejt egy két ilyet, hogy lelki társ de amikor rákérdeztem akkor nem mondott nagyon semmit és ettől még furább lett a dolog. Akárki volt, a lepontozást viszont nem értem az elsőnél, csak a tapasztalatait írta le..

# 7/11Időpont jan. 10. 11:40 Privát üzenet
Szeretnek minuszba pontozni páran ellentétes vélemény esetén.

# 8/11Időpont jan. 10. 11:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Elég szomorú...

Egyébként rákérdeztem a dologra, kicsit félve.. de azt mondta hogy van egy minimális alapja annak amit gondolok és hogy lehet túl hamar találkoztunk. Ezt messengeren kérdeztem meg, azóta nem beszélünk... :D hihetetlen... annyira tud fájni a szívem ilyenkor, de szerencsére csak ismerkedtünk, 2 hét múlva remélem már elfelejtem.

# 9/11Időpont jan. 11. 07:43 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
Bizony az a legjobb ha a megérzésedre hallgatsz és hagyod a srácot mert ő bizony még nincs túl az exén és ha a csaj visszafogadná, felmelegítenék a kapcsolatot azzal a "lelki társsal". 31/N

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/11Időpont jan. 18. 00:57 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Szerintetek ez természetes?
Ha a férfiak nagy többségének a formásabb, természetes nők tetszenek, miért az üresfejű plázacicákat bámulják meg az utcán meg miért uzánuk nyáladzanak?
Természetes vörös hajú lányok vannak itt?
Értelmezzem úgy hogy ez természetes, vagy ez az egész megérett a végleges szakításra?
Srácok miért nem értékelitek a nőket? (bővebb lent)
Ha szakítás után a nőnek már másnap új élete párja van, azt mondjátok ez természetes. De akkor a férfinek minek kellene minimum kolostorba vonulnia ahelyett, hogy ő is élné az életét?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!