Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan embernek, leendő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan embernek, leendő partnerek, akik (viszonylag) egészséges lelkűek? Nem az kell, hogy ne legyenek bizonytalanságaik, hanem hogy legyen bennük önreflexió, igény az önismeretre, ne bántsák a másikat.

Figyelt kérdés

Korábban azt éltem meg, hogy nem mindig számíthatok a partneremre. Igaz, ő meg azt, hogy van mellette valaki, akinek irreálisan magas elvárásai vannak. A kérdés ma sem eldöntött.

Szívesen hallanék olyan történeteket, amikor valaki olyan párt választott, hogy azóta is minden nap örül a választásának, olyat is, ha valaki nem hisz a jó választásban, vagy hogy vannak egészséges emberek. Mi az esély vajon jó párt találni, jó kapcsolatban élni?


2023. okt. 17. 17:31
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
9 Huh, kíváncsi is voltam ki lesz az első aki ennél a lelki egészség témánál pszichológust ajánl másoknak. Az a legnagyobb beteg általában. Most csak ezért regisztráltál, hogy ezt beírd? :) Vagy ez a sokadik regisztrációd.
2023. okt. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ez nagy kérés, hisz mi kipcsák nép vagyunk, akik csak a harcoskodásból ért.
2023. okt. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan hogy normális valaki, senki sem az. Ezt el kell ismerni.
2023. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ebben az országban a lakosság jelentős része mentálisan beteg sajnos
2023. okt. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Nem azt mondtam, hogy bennem nincs hiba, hanem hogy nincsenek feldolgozatlan traumáim, amennyire lehet egészséges lelkületű vagyok. Szerintem.

A rengeteg ember pedig: szüleim, párom, párom szülei, testvérem, volt szobatársaim közül ketten is, egy másik gyerekkori barátnőm, egy szaktársam. Nekik mind (amennyire tudom) egészséges a kapcsolatuk, és ez az első (vagy néhány esetben második). Nem mindegyik kapcsolat olyan, hogy lennék benne vagy nekem való lenne, de a benne élők számára jó.

Egyébként ez lenne a normális. Hogy ha valaki kapcsolatban van, akkor az egy jó kapcsolat. A mérgező kapcsolatokat normalizálni, furcsa dolog.


Igen, lehet az ferdíti el a statisztikámat, hogy milyen közegben vagyok/voltam. Illetve nem is lehet maximálisan belelátni mások kapcsolatába, ez is ferdítheti a valóságot. Illetve ugye még simán lehet, hogy X év múlva megromlik egy kapcsolat, de 20-25 éves korosztályban annyira nem ritka, hogy valaki a nem-sokadik kapcsolatában van és még működik is. Sőt, jó kapcsolat is érhet véget. Attól, hogy valakiből ex lesz, attól még lehet, hogy az a kapcsolat jó volt (legalább egy ideig). Nem kötelező megtapasztalni egy rossz kapcsolatot.

2023. okt. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!