Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban hogy lehet bármilyen nőnek bármilyen társkeresési problémája, amikor társkeresőkön fél percenként kezdeményeznek a jobbnál jobb pasik?

Figyelt kérdés

Igaz ez akár egy túlsúlyos öregedő hölgyre is, egyáltalán nem kritérium hogy akár fiatal akár szép akár csinos legyél. Semmi kritérium nincs, csak hogy nő nemű legyél, ennyi. És akkor máris hasítasz neten. Ezrével jönnek a jelentkezők.

Ilyen körülmények között hogy lehet bármilyen nőnek is problémája a társkereséssel? Ehhez már tényleg művészet kell nem?


2023. okt. 18. 14:02
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
28%
20! Rólam itt a gyakorin azt hitték egyszer, hogy nő vagyok, nem írtam ezt, csak félreérthetően fogalmaztam! Jött két privát más pasiktól! 🤣🤣🤣
2023. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
78%

20-as, BESZÉLGESS velük. Ne a lájkokat számold. A kérdés társkeresési problémáról szól.


A lájkok szart sem érnek, ha nincs köztük értelmes ember.


Mindig ezt hagyjátok ki az ilyen sztorikból, mert az necces.

2023. okt. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
8%

22

Már előrébb vagy, mintha nem lenne kikből válogatni.

2023. okt. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
78%

23


mivel is lenne elõrébb? ennyi erõvel te is válogathatsz ezek között a férfiak között, neked se fog kelleni 10bõl 10...ettõl jobb lett neked?

2023. okt. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
13%

24

Mivel engem a nők érdekelnek, ezért nem fogok férfiak közül válogatni. Ha nincs kiből válogatni, akkor 0 esélyem van párt találni. Ha van kiből válogatni, akkor viszont meg van az esély, hogy van közte értelmes.

2023. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
74%

25, vannak dolgok, amit látva az ember lánya automatikusan tiltja a profilt, nem kérdez, nem beszélget mert felesleges.


Pl ha valaki kéretlen pöcsös képpel nyit, ha valaki fenyegetõnek hat, ha valaki pedónak tûnik, ha valaki követelõzik, utálja a nõket, ha valami fétist akar rámerõltetni 0 bdsm etikettel.


Ha valakinek ez a szerinte megnyerõ arca, akkor milyen az a rész amit takargat?


Azért van az a szint, amire az ember ránéz, és úgy van vele, hogy jó, inkább maradok szingli, mert ez az ürge rosszabb mint egyedül lenni.

2023. okt. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
13%

26

Ezt nem tagadom, de továbbra is, van rá esély, hogy van értelmes is. Vagy azt mondod, hogy a pasik 100%-a szóva se jöhet?

2023. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
80%

27, esély arra is van, hogy milliárdos leszek a hét végére, de nem sok. 🤔


Egy ilyen kis töredék százalék esélyre meg szerintem csak sík hülye emberek teszik fel a testi-lelki épségüket.

2023. okt. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem arányaiban a férfiak járnak jobban. Lehet, hogy 5-en írnak rájuk összvissz, de azok nem fogatlan putrilakók lesznek, akik rossz helyesírással p*nanyalásra invitálnak.


Ha elém tennének 5 kupac szart, hogy az egyikben aranyrúd van, nekem megérné szarosnak lenni érte, de ezer kupac szart biztos nem néznék át egyetlen aranyrúdért.

2023. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
83%

"Már előrébb vagy, mintha nem lenne kikből válogatni."


Talán. Fogjuk rá.

De a kérdés arra irányult, hogy hogy lehet bármilyen társkeresési problémája eg ynőnek.

Márpedig azt elég könnyű beltni, hogy rengeteg spam között normálisan párt keresni baromi nehéz és ez igenis tekinthető társkeresési problémának.

2023. okt. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!