Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai világban hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai világban hogy lehet bármilyen nőnek bármilyen társkeresési problémája, amikor társkeresőkön fél percenként kezdeményeznek a jobbnál jobb pasik?

Figyelt kérdés

Igaz ez akár egy túlsúlyos öregedő hölgyre is, egyáltalán nem kritérium hogy akár fiatal akár szép akár csinos legyél. Semmi kritérium nincs, csak hogy nő nemű legyél, ennyi. És akkor máris hasítasz neten. Ezrével jönnek a jelentkezők.

Ilyen körülmények között hogy lehet bármilyen nőnek is problémája a társkereséssel? Ehhez már tényleg művészet kell nem?


2023. okt. 18. 14:02
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
79%

37

A 36-os nem érti.


De amúgy a 22-nek válaszoltam először 23-ban, mivel nekem az jött át, hogy szerinte a sok match konkrétan semmit nem ér.


Egyébként értelmes ember nem gondolja, hogy a nőknek nincs társkeresési problémája, sose állítottam én se ilyet. Ettől még nem kell a 22-vel, meg azzal aki vele egyet ért, egyet értenem, mert az is hülyeség. Eleve a férfiak azért lettek behozva, mert közülük kell válogatni. Mármint nem látom, hogy meleg kérdés lenne.

2023. okt. 19. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!