Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is szakított volna a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is szakított volna a barátnőjével, ha lemondja az autóját?

Figyelt kérdés

Nekem egy Skoda Octavia Combi II 2.0 TSI RS van 200 lóerős. Nem öt perc alatt kerestem meg rá a pénzt (igen kölcsönt is vettem fel) imádom a kocsim hisz azért vettem bőr ülések, full fekete belső, karosszéria és ablakok is.

Erre összehozott az élet egy tipikus "kis lánnyal" hogy miért adtál ilyen sok pénzt ezért a sz@#rért? Nem mindenkinek a német trió kell és el is küldtem a második randin.



2019. nov. 30. 10:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
68%
Nekem Mercedesem van, és volt már, aki közölte, hogy ő nem vette volna meg. Erre a válaszom az volt: nem is tudtad volna.
2019. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az,hogy egy negatív megjegyzést tesz a kocsira még nem kellene,hogy szakítási alap legyen. Kivéve ha teljesen más az értékrendetek, és neked mondjuk az autó a mindened,ráköltöd az összes megtakarított pénzed, a csaj viszont inkább lakásra gyűjtene, amit Te fölöslegesnek tartasz, rangsorban a többediknek.
2019. nov. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
34%
Jóltetted. Énis ezt csináltam volna, mondjuk még odaböktem volna a végén, hogy akkor menj haza busszal :D
2019. nov. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen sértődékeny vagy.
2019. nov. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

Itt nem a kocsiról van szó elsősorban, hanem hogy valaki keményen dolgozott azért, hogy azt megtudja venni és nem mellesleg nagyon figyel rá és becsüli. Azt leszarozni egyenlő hogy az eddigi munkáddal és életeddel teszi, illetve hogy nem becsüli és tiszteli őt, szóval teljesen jogos hogy utána lapátra teszik.


Engem az se zavar ha valaki a német triót tolja maga alatt, csak ne játssza közben hogy mekkora arc és hogy nem rokkan össze ha két csavart ki kell cserélni benne, mert az már hazavágja a költségvetését.

2019. nov. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ilyen nem nagyon lehet, mert nincs kocsim :D
2019. nov. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
4-esnek: szerintem meg az ötödik hozzászólónak van igaza és nincs kedvem leélni az életem egy olyan nővel, aki szinte egyből azzal kezdi az ismerkedést, hogy barátnőjének az Audi TT sokkal jobb mint az én drága sz@#rom és kettőt is adtak volna ezen a pénzen (más kérdés az állapot de szerintem ilyen buta kis lányokat az nem izgat mert ők csak a hencegésre mennek). Röviden írtam ki a kérdést nincs kedvem részletezni a dolgokat mert csalódott vagyok.
2019. nov. 30. 11:41
 8/16 anonim ***** válasza:
Hányni tudnék az ilyen nőktől. Persze pasiktól is. Vesznek a német triumvirátusból egy leélt, szr állapotú szrt... aztán még el is hiszik hogy jobb egy RS octáviánál. Nekem ez a céges autóm, habár nem combi, de imádom.
2019. nov. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság volt beszólnia.. de legalább nem olyan akit a drága kocsik vonzak, beéri egy olcsóbbal is. Nem mindenki autó buz1.
2019. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lemondja, hanem leszólja. És bunkóság leszólni azt amiért dolgozott, ez igaz. Más kérdés, hogy nekem nem kéne olyan pasi aki az autójával henceg, meg azzal, hogy ez mennyibe került. Eszembe sem jutna erre rákérdezni és erről beszélgetni.
2019. nov. 30. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!