Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket zavarná az ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket zavarná az ha nem férfitöbblet, hanem durvább mértékű fiatalkori nőtöbblet lenne?

Figyelt kérdés

Ugye itt a fiatalkori férfitöbblet: [link]

A csajok szerint ez nem probléma, nem számít, vagy nem is létezik.

A KSH hazudik, és különben is rosszul számolok, ők meg sehogy sem számolnak és nincs ilyen többlet.

De ha ezek az adatok fordítva lennének, és így kéne élnünk, akkor is így beszélnétek?

Akkor sem számítana?

Jól ellennétek poligám kapcsolatokban is?

Vagy a monogám párkapcsolat lehetőségei nem is számítanának nektek?



2022. máj. 29. 11:03
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
89%
Nektek is felállt attól szép nagy, teleírt táblázattól?
2022. máj. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
97%
Nem kimondottan zavarná őket, mert max több külföldi férfival jönnének össze... :,D
2022. máj. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
81%

A statisztika szerint 3%-os férfitöbblet van. Ez kb. meg se látszik a társadalomban fiatalkorba. 15 lányra jut 16 fiú. Nem nagy ügy.

De ha te másképp számolod, kérlek írd fel egy papírra és fotózd be. Megmondom hol számolsz rosszul.

2022. máj. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
91%
Én azt érzem, hogy a vonzó, sikeres, normálisabb élet(vitel)ű emberek között jelenleg is nőtöbblet van. Én ilyen vagyok és hasonló férfival szeretnék ismerkedni, itt viszont ha ezeket az embereket nézzük eléggé nőtöbblet van.
2022. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
97%

3-as vagyok. Bocsi, nem koncentráltam eléggé írás közbe. Tehát a 15 lány 16 fiút úgy értettem, hogy pl. gyerekként egy osztályba. Egyel több kisfiú nem oszt-nem szoroz.


Szóval nem, ha nőtöbblet lenne, kemény 3% akkor sem lenne ilyen mély önsajnáltatás részünkről. Ázsiai egyes részein is nőtöbblet van ami elég erősen kihasználnak a turisztikában.

2022. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
95%
A saját táblázatodból látható, hogy pl. 60 éves nők többen vannak, mint a 25 éves férfiak. Öregasszony-többlet van, nem véletlen, hogy mindenhol ott hemzsegnek.
2022. máj. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:

"A statisztika szerint 3%-os férfitöbblet van."...

"De ha te másképp számolod, kérlek írd fel egy papírra és fotózd be. Megmondom hol számolsz rosszul."

Megmondom én teneked hogy TE hol számolsz rosszul!

Te ferdítés céljából (vagy szimpla ostobaságból) azt számolod hogy a férfitöbblet hogyan aránylik a TELJES korcsoporthoz. Ennek az adatnak persze semmi jelentősége nincs, hiszen nem mutat semmit.

Amit én számoltam az pedig ugye az hogy a férfitöbblet hogyan aránylik a FÉRFIAK korcsoportjához. Ennek ugye már jelentősége van, mert megmutatja hogy arányaiban mennyi férfi számára reménytelen a társkeresés.

Mivel nem változik a nők ízlése, ezért általában ugyanaz az 5%

Azért csak 5%, mert a homik aránya ugye nagyobb a férfiaknál, így nem a kijövő 6%-al kell számolni

Ha ennek ugye semmi jelentősége nincs, akkor gondolom örülnétek ha ez az arány megfordulna a férfiak javára? Vagy legalábbis nem volna ellenetekre ugye?

2022. máj. 29. 11:25
 8/46 anonim ***** válasza:
81%
Fiatalon pár %-al több nő van, de ez 35-40 éves kornál megfordul. Én speciel nem látok olyan hatalmas bagy féritöbbletet, és ha megnézzük mekkora a fluktuáció a párkapcsolatban és egyedülállók között, akkor már nem is a számok a döntőek, hanem hogy ki mennyire képes kapcsolatot kialakítani és megtartani azt. Akárhány éves is vagy férfiként, mindig lesz szingli nő a korosztályodban. Csak a válogatósságodat, a rossz jellemedet, a kommunikációs és szociális érzéked gyengeségét mindig könnyebb lesz arra fogni, hogy a statisztika meg a gonosz többi pasi... egy egyszerű felelősséghárítás zajlik itt, mert a párkapcsolat kialakítása nem papiron számológeppel megoldandó probléma.
2022. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
84%
KÉPET kérek...
2022. máj. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

"A saját táblázatodból látható, hogy pl. 60 éves nők többen vannak, mint a 25 éves férfiak. Öregasszony-többlet van, nem véletlen, hogy mindenhol ott hemzsegnek."

Nem a saját táblázatom

Azt meg hogy "fiatalkori" nem tudod értelmezni?

Felfogási problémáid vannak?

2022. máj. 29. 11:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!