Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Körülöttem mindenkinek van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülöttem mindenkinek van párja, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Soha nem volt senkim, egyszer volt olyan, hogy azt hittem hogy lesz, aztán csúnya bukta lett a vége. Azóta, mióta megtapasztaltam, hogy milyen az, amikor érdeklődnek irántam, milyen amikor valaki vonzódik hozzám, azóta még jobban vágyok kapcsolatra (tudom, hogy kamu volt és hazugság az egész, de akkor is az egy olyan érzés volt, amit semmivel se lehet pótolni).


Most van az a pont, hogy körülöttem mindenkinek van valakije. Én meg ugye mellőzve vagyok, mint azt ilyenkor szokás. Eddig se voltam olyan ember, aki mindennap találkozik a barátaival, de most már még ritkábban találkozunk, és utálom ezt. Megyek egyedül mindenhova, de attól, hogy elmegyek, még ugyanúgy magányos vagyok, ugyanúgy egyedül érzem magam. Nem tudok ellene mit csinálni. Próbálom ezt az egészet elengedni, mert a próbálkozásokba is már belebetegszem. Nem nézek senkire, nem képzelem el senkivel se a közös jövőm, mert tudom, hogy esélytelen, mindig lefárasztom magam, mindig csinálok valamit, hogy ne ezen kattogjak, de nem könnyű. Egyre nehezebb.


2023. okt. 23. 10:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jó, tegyük félre a statisztikát, tényleg nem is az a lényeg. Csak nézz körül a környezetedben: tele van jobbnál jobb kapcsolatokkal, amikben szívesen lennél az egyik fél helyében? Én nem ezt látom, de biztos bárhol megfordulok, pont sikerül valami kivételesen szörnyű közegbe csöppennem... Ugyan! Az átlagnak a kapcsolata kicsit vagy elég rendesen szar. Csak vannak, akik igyekeznek minden erejükkel palástolni (akár még önmagukat is becsapni), és vannak, akik nem adnak annyira a látszatra, így az övékről jobban tudható, hogy az.

Ami számít, az a tűrőképesség, hogy kinek hol vannak a határai. Én már akkor elszivárgok egy ismerkedésből vagy kapcsolatból, amikor másnak még fel sem tűnik, hogy az adott megnyilvánulással esetleg lehet valami probléma. Neki az még belefér vagy egyenesen észlelhetetlen kis semmiség, nekem "red flag", menekülésre késztet, mert eszemben sincs önként a nyakamba zúdítani még egy adag szart vagy akár csak megkockáztatni, hogy ez történjen. Szóval az "agyalás" leginkább egy erős önvédelem.

2023. okt. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!