Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Körülöttem már mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körülöttem már mindenkinek volt kapcsolata, csak nekem nem! Miért? 16/L

Figyelt kérdés

Az arcom átlagos, az alakom jó. Nem vagyok egyáltalán beképzelt, de nagyjából elégedett vagyok magammal. Okos vagyok, de nem stréber, szoktam járni bulizni, elég sok barátom van. Szinte mindig vidám, mosolygós vagyok, ezt sokan megjegyezték már.


Eddig akárhány randim volt, mindig kiderült hogy csak szexre kellenék.. Nem vagyok magamutogatós, sem olyan 'hűdejócsaj', úgyhogy nem értem. Lassan úgy érzem hogy sosem lesz igazi kapcsolatom.. Mi a baj velem?


2011. máj. 23. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Az, hogy túl türelmetlen vagy. Ha 50-ből találsz egy fiút, akinek nem a szexre kellesz, akkor már egy mázlista vagy.
2011. máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tsz-tag ***** válasza:
hány ilyen kérdés volt már...lehet sok barátod ha nincs ott az ideális/megfelelő.Ismerkedj még másokkal is, és találsz majd....De lehet te is olyan vagy hogy a macsó bunkóra buknál akiknek meg nem kellesz mert találnak jobbat is egyéjszakásnak is.na ennyit erről
2011. máj. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

majd jön az igazi szerelem!

(semmiről nem maradtál le, a"csak szex" csak arra jó, hogy tönkretegyen)

2011. máj. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem a lányok nem csak sexre kellenének de még így sincs kapcsolatom :D Fej a fejjel majd találsz egyszercsak egy hozzád illő fiút akivel elromantikáztok. Eddig rossz fiúkkal kezdtél szerintem és dícsérendő hogy nem vagy "magamutogatós" f/18
2011. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem talán azt érezhetik hogy túl jó lennél nekik és tartanak tőled hogy nem maradnál meg mellettük. Ezért inkább csak a lényeget akarják azt kész.
2011. máj. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Lassan úgy érzem hogy sosem lesz igazi kapcsolatom.. Mi a baj velem?"

Ilyet ki ne ejts a szádon 16 évesen!! Nem ráérsz most komolyan? Én nem értem a mostani tiniket..Fáj a szüzesség vagy az, hogy nincs egy pasid? Mert ebben a korban még nem hiszem, hogy bármelyiknek is kéne. Másik dolog, hogy ennyi idősen a srácok még nem igazán veszik komolyan az ilyen dolgokat, de mind1, éppen ezért ne ess kétségbe! Nyugi :-)

2011. máj. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Veled semmi baj sincs!Nem vagy lekésve semmiről hidd el!:)

Ha dizsiben ismerkedsz akkor ne várd hogy a szőke herceg jön fehér lovon,ott nyilván csak szexpartnerre fogsz akadni!Inkább ismerkedj máshol és biztos több szerencséd lesz!Sok sikert!:)

2011. máj. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!