Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon nőies feminin kisugárzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nőies feminin kisugárzású férfi vagyok, ezen lehet valahogy változtatni vagy van olyan nő akinek ez tetszik?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon nőies férfi vagyok hogy miért nem tudom, lehet genetika, lehet neveltetés, lehet hormonok, de ezt többször hallottam már nőktől, ezért már nyolc éve egyedül vagyok keresem a társam, de általában mindig visszautasítanak hogy nincsen kémia, közben mindenki elismeri hogy roppant intelligens, értelmes, figyelmes, kedves férfi vagyok.
2023. okt. 23. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább mint szőrös majom.
2023. okt. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
10%
nőket kicsit be kell csicskítani
2023. okt. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

1.Elmész gyúrni

2.Duplát gyúrsz

3.Triplát gyúrsz

4.Még többet gyúrsz

5.Kifulladásig gyúrsz!


És ha ez megvolt, akkor még edzel, erősítesz, súlyt emelsz, sportolsz, kondizol.

2023. okt. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A sport tényleg segít, izmokat épít, erőssé tesz és növeli a tesztoszteronszintet is, ezért meg fog látszani.

Amúgy sok nőnek bejönnek azok a pasik, akikben van valami nőies vonás, főleg a fiatalabb lányoknak.

Nem mindenki az aputestű szakállas, szőrös favágókat szereti, valaki a vékonyabb lágyabb arcú pasikért van oda.

Az nem mindegy, hogyan, miben vagy nőies: ha több a melleden a zsír, mint a lánynak, az nyilván nem túl tetszetős. De ha csak finomabb arcvonásaid vannak és vékonyabb vagy, de mellé teszel egy kis sporttal izmot, az nagyon jó alap.

2023. okt. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!