Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkozik sok átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik sok átlagos férfi hogy nem jut nekik nő, amikor 60 millióval több férfi van a világon a fiatal korosztályokban?

Figyelt kérdés

Oké, hogy ez a férfitöbblet Kínában meg Ázsia más területein jött létre nagyrészt, de manapság már fél Kína, fél Ázsia ideköltözött. És magukkal hozták a férfitöbbletet is. Nők köztük alig vannak, 80-90%-ban férfiak jönnek.

Ennek tudható be az incelek (átlagos vagy átlagon aluli külsejű férfiak) sikertelensége a társkeresésben, valamint a hatalmas férfi torlódás a társkeresőkön? Még magukat a nőket is idegesíti már mennyivel több férfi van online, így sokan a bőség zavara miatt hagyják ott az online ismerkedést.


2023. okt. 24. 10:38
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem nyugodtan veheted kritikanak, ha inkabb egy 160 centis, tomegszallason elo, gyartosori kinai munkast, aki egyebkent se a magyart se az angolt nem beszeli. Vajon milyen hayranyaid lehetnek, ha meg a fentiek is megeloznek teged?
2023. okt. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
0%

"- nem az anyjával él"

és

"- nem az én fizetésemnek a felet keresi"

2023. okt. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
84%

Szólni kell apjuknak, hogy ideje elsajátítani a lány nemzés tudományát. 🤷‍♀️

Egyébként rengeteg szingli nő is van a világon, csak azok meg egyéb okok miatt nem felelnek meg nektek. Így marad az ajvékolás.

2023. okt. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
86%

12, az szerinted anyagias elvárás egy felnőtt embertől, hogy legyen leválva a szüleiről?


És a hasonló jövedelem is elég erős szempont, máskülönben minden egyes közös programon lehet feszültködni, hogy az egyiknek az drága amit a másik farzsebből kifizet.


De gondolom te szívesen veszed, ha anyád fizet helyetted mindent vagy ha párkapcsolatban vagy akkor állandóan meghivattatod magad, mert te nem tudnád megfizetni a programot...


Egyáltalán nem elszált vagy anyagias elvárások ezek, egy önálló felnőtt embertől teljesen jogosak és racionálisak.


Inkább az a szomorú, hogy ezt te nem érted.

2023. okt. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
0%

14

Igen, egy felszínes embernél ezek fontosak, ezt értem. De akkor se ez volt a lényege annak, amit mondtam. Hanem az, hogy két hónap mégis volt 4 potenciális jelölt.

2023. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%

15

Jaaaa. Te nem vagy felszines? De jó :) Pont van egy barátnőm, aki társat keres, 150kg és 160 cm.

2023. okt. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
89%

15, ha lett volna valaha is komoly kapcsolatod vagy együttéltél volna valaha is bárkivel, tudnád, hogy ez nem felsznesség.

Tudod hiába vagy jószívű meg kedves, az élet ennél egy picikét komplexebb.


És az állítás annyi volt, hogy keressen többet mint az ő fizuja fele.

Namármost ha te megkeresel havi 800at, és kb félévente mennél egymilliós utazásokra, mert ehhez szoktál, simán belefér a keretbe, ez nem pénz, a párod meg kb ennyi idő alatt kuporgat össze ennyit és valahog ynincs kedve elverni az egészet egyetlen hét alatt... akkor ez jó kombó?

Nem.


De mondom, majd ha lesz komoly kapcsolatod, te is belátod, hogy ezek vals szempontok. És attól még, hgoy az ember ezt is figyelembe veszi, az nem azt jelenti, hogy felszínes. Miért is jelentené?

2023. okt. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
87%

15

Nem az anyjával el

- Nem vagyok asszexuális!

(Ugye ha anyáddal elsz, no szex, illetve nálam lehet, de elég illuzioromboló, hogy mindig csak hozzám mehetünk)


Nem az en fizetésemnek a felet keresi:

- Es hogyan gondoltad? Hogy majd én fizetem a kozos programok ktg.eit? Vagy mi az elképzelés? Komolyan erdekel! 🤣

2023. okt. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
87%

17

Pontosan. 1-200 ezer nem b*szik semmit (nem kell fillérre pontosan, de ha en keresek netto 750et, ő meg 300-400at, az nem fog működni. Mert A, Vagy lejjebb adok a megszokott éleszinvonalamból (ami nem opcio) vagy B, fizetem az ő részét is, (nyilván ez sem opció)

2023. okt. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%

16,17,18,19


Én nem értelek titeket, itt viaskodtok az anyagiasság mellett, de közben meg sértő, ha azt mondom rátok, hogy azok vagytok? Meg felszínesek? De ha egyszer azok vagytok...


"- Es hogyan gondoltad? Hogy majd én fizetem a kozos programok ktg.eit? Vagy mi az elképzelés? Komolyan erdekel! 🤣"

Én simán fizetném a költségeit egy utazásnak, főleg, ha az én ötletem. Nem értem ez miért olyan nagy dolog? Főleg, ha mint fentebb mondták, ez neked zsebpénznyi kb? Nyilván nem 2 randi után persze.

2023. okt. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!