Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csodálkozik sok átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csodálkozik sok átlagos férfi hogy nem jut nekik nő, amikor 60 millióval több férfi van a világon a fiatal korosztályokban?

Figyelt kérdés

Oké, hogy ez a férfitöbblet Kínában meg Ázsia más területein jött létre nagyrészt, de manapság már fél Kína, fél Ázsia ideköltözött. És magukkal hozták a férfitöbbletet is. Nők köztük alig vannak, 80-90%-ban férfiak jönnek.

Ennek tudható be az incelek (átlagos vagy átlagon aluli külsejű férfiak) sikertelensége a társkeresésben, valamint a hatalmas férfi torlódás a társkeresőkön? Még magukat a nőket is idegesíti már mennyivel több férfi van online, így sokan a bőség zavara miatt hagyják ott az online ismerkedést.


2023. okt. 24. 10:38
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
88%

20


Ja ertem! Tehát mivel nekem van (megdolgoztam érte) ezért tartsam el a pasit! Hát hogyne!


"Én simán fizetném a költségeit egy utazásnak,"

Gyanitom, ezt ugy írod, hogy eppen pont te vagy a 300 ezret kereső átlag 😅 ugy konnyü írni,...

2023. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
0%

21

Na, látod? Kereset alapján sorolod be az embereket. Ez mi, ha nem anyagiasság?

2023. okt. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
89%

20, te fizeted a közös programokat.

Ja. Ha van.

És ha én azt mondom, hogy ugorjunk már el Ibizára, csak kb egymillióba fog kerülni az a hét fejenként... nyilván mindenki fizeti a maga részét... Aztán tavasszal ugorjunk ki Hollandiába eg yhétre megnézni a tulipánvirázgást... nyáron Olaszország egy hétre, ősszel Oktoberfest, utána Thaiföld... Meg nyilván a Szigetre ugorjunk ki augusztusban legalább 2 napra, mert tök jó előadók lesznek...

Ezt te bírod anyagilag? Nem kell senki másét fizetni, csak a magadét.


Mert itt erről van szó. Ha az egyik félnek ez a sima költési tempója, mert van miből és valaki úgy akar vele tartani, hogy nincs miből... akkor miről beszélünk?


Nyilván a másik opció az, hogy nem mész a pároddal az utazgatásaira, vagy folyamatosan neki kell fizetnie a te részedet is. Mindkettő feszültséget okoz.


Persze, te csakúgy fizetnél akár százezreket is a párodnak feltétel nélkül, igaz? Kétlem.


Persze ha már közös kasszán van eg ypár, akkor tök okés, hisz nincs különbség, hogy kinek a pénze megy... feltéve ha házasok ugye..


Nem anyagiasság belátni, hogy egy közmunkás és egy milliomos más életstílust engedhet meg magának.

2023. okt. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
14%

És ha én azt mondom, hogy ugorjunk már el Ibizára, csak kb egymillióba fog kerülni az a hét fejenként... nyilván mindenki fizeti a maga részét... Aztán tavasszal ugorjunk ki Hollandiába eg yhétre megnézni a tulipánvirázgást... nyáron Olaszország egy hétre, ősszel Oktoberfest, utána Thaiföld... Meg nyilván a Szigetre ugorjunk ki augusztusban legalább 2 napra, mert tök jó előadók lesznek...

De legalább nem vagy anyagias...

😂😆😂

2023. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
20%

24

Hagyd, nem fogja észrevenni magát, de meg is teszi, se fogja itt beismerni


De hogy ne csak off legyen:

Magyarországon a fiatalok körében több a férfi, mint a nő, és kutatások szerint a szingli nők boldogabbak, mint a szingli férfiak. Ebből az jön le, hogy eleve kevesebb nő akar ismerkedni, vagy legalábbis komolyan ismerkedni, azaz még több férfinek nem lesz párja. Az meg hogy ezt miért nem értik sokat? Gondolom nem néznek utána a statisztikának.

2023. okt. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
81%
Gyerünk incelek, eljött az újabb hiszti ideje! Kezdjetek vergődve bömbölni!
2023. okt. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
87%

25, látom fogalmad sincs mit jelent a szó.

Nem anyagias vagyok, hanem tehetős.

Anyagias akkor lennék, ha fontosnak tartanám a pénzt, ez alapján ítélném meg, hgoy valaki jó vagy rossz ember. Erről szó sincs.

Az általad idézett rész arról szól, hogy van pénzem és ennek megfelelő életet élek.


Nem a pénzhez ragaszkodom, hanem ahhoz, hogy a lehetőségeimnek megfelelő élményeket éljek át. Ha valaki olyannal állnék párba akivel ezt nem tudom átélni, mert neki nincsenek ilyen lehetőségei, akkor az lényegében csak visszahúz, ráadásul benne is frusztrációt okoz, hogy nem tudjuk ketten megélni azt, amit én szívesen megélnék vele.


De nem hiszem el, hogy ennyire nem érted. Nem hiszem el, hogy még sosem volt veled olyan, hogy egy barátod mondott egy helyet, hgoy menjetek el oda ketten, te meg azt láttad, hogy ez jóval drágább mint ami neked beleférne...


Mondjuk egyetlen szót szajkózol, ahelyett, hogy érvelnél, ez is elég sokatmondó...

2023. okt. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

27

Hallottál már a kompromisszumról?


Amúgy még mindig a pénzen pörögsz

2023. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
88%

28, hallottam. És te hallottál arról, hogy nem musázj kompromisszumot kötni?

Miért kéne?


Te összejönnél egy vak vagy kerekesszékes emberrel?

2023. okt. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
0%

29

Olyan nincs, hogy egy kapcsolatban ne lenne kompromisszum. Vagyis van, de abból válás lesz.

2023. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!