Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki lehet mondani hogy az átlagos férfiaknak vagyis a férfiak többségének megszűnt az internetes ismerkedés lehetősége és ha társat akarnak, akkor kénytelenek lesznek élőben ismerkedni és kimenni az utcára?

Figyelt kérdés

Jóformán internetes oldalakon már teljesen felesleges átlagos férfinak felmenni mert abszolút nem írtak már vissza, Tinder nekünk teljesen halott már....

A nőknek lényegében elegük lett az internetes ismerkedésből


2023. okt. 24. 22:42
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
88%
Igen, és én azt tapasztalom, hogy egyre többen ismerkednek/jönnek össze pl. munkahelyen.
2023. okt. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%
Nem, mert a remény hal meg utoljára és soha ne mondd hogy soha. De inkább élőben se árt ismerkedni.
2023. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
44%

Az átlagos férfi szerintem:

- 30 felett nem a szüleivel él

- Van normális munkája, normális keresettel

- Van jogsitványa autója

- Lehet vele kommunikálni.


További elvárások:

NEM NŐS

NEM BARÁTNŐS

NINCS GYEREKE!!!!

akar gyereket.

Nem biszex


Na ilyen férfi nem nagyon van társkeresőm

2023. okt. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
26%

Ki lehet mondani

Manapság csak a chadek illetve a pancserek ismerkednek/ismerkednének online

A többiek leginkább munkahelyen ismerkednek, legalábbis én is ezt látom már a leggyakoribbnak

2023. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
És aki munkahelyen nem tud? Az mitévő legyen?
2023. okt. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
81%
Az így járt, 5-ös 😕 Nekem sem opció ez, online sem megy, pedig nő vagyok. Társas hobbim nincs, nem is áll módomban kényszerből magamra erőltetni egyet, hogy hátha majd annak kapcsán esetleg sikerül. Maradnak a kutyák és a macskák.
2023. okt. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
21%

3 - Te mit tudsz adni? :D Tippelek, egy 300ezres nettót, egy albérletet és a passenger princess szerepet. A csávónak meg legyen jó keresete, saját lakása meg egy autója amivel meglehet jelenni.

Volt nekem ilyen kaliberű barátnőm, nettó 280-at keresett és 4x akart menni üdülni egy évben, hamar kuka lett. Szerencsére nem tollas a hátam hogy lehúzzon valami szerencsétlen, aki b*szott normális dolgot tanulni és csinált egy mekis diplomát ami után csodálkozik h nem jól keres. Jelenleg ebből a fajta nőből van a több és nem abból aki ugyanannyit tud adni egy kapcsolatban, mert elvileg egyenlőség van, nem? :D

2023. okt. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
45%

7

Van lakásom

Van autóm

Az altalad emlitett netto összeg 2.5xöset keresem!

Évente 4-5x szoktam erre arra menni, merth. a szepkartya évi 600 ezer körül mozog.. +1 kulfoldi nyaralás.

2023. okt. 25. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
33%
8, Én meg data scientist/ informatikus vagyok mint itt mindenki. Nettó 1,5 misit keresek havonta.
2023. okt. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
3%
Évi 600 ezer szépkártya amúgy max 3 wellness hétvége, abból is a fapadosabb, de mindegy. Én informatikusként kéthavonta járok külföldre és most rendeltem egy Teslat, ha akarsz akkor randizhatunk, de 10 misi alatti kocsival ne gyere.
2023. okt. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!