Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A filmek szereploi, hires...

A filmek szereploi, hires szineszek,hogy birjak kezelni a maganeletukben egyfolytaba belemaszo fotosokat es firkaszokat? Hogy lehet igy pl rendesen ismerkedni? Minden randi ahova elmennek, foto keszul?

Figyelt kérdés

Szerintem tok depresszios lehet igy az eletuk.

Folyton megallitjak oket,hogy "foto..foto".. aztan hamis mosolyt kell produkalni...faraszto. Inkabb megmaradok kis senkinek :)



2023. okt. 24. 08:36
1 2
 1/13 anonim válasza:
64%
Hozzá vannak szokva, némelyik imád rivaldafényben úszni, kevesebb az olyan, akit zavar.
2023. okt. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szerintem az csak a látszat es gyakran jarnak emiatt mókushoz. (pszichomókus)
2023. okt. 24. 08:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
#2: ezt abszolút embere válogatja. Itt van például az Oppernheimer film. Cillian Murphy, a főszereplő valóban irtózik a publicitástól, csak a munkájával (színjátszás) szeret foglalkozni, a magánéletét szigorúan elzárva tartja (próbálja tartani). Ugyanebben a filmben szereplő színésztársa, Robert Downey Jr. viszont ennek pontosan az ellenkezője, ő imád lubickolni a rivaldafényben.
2023. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Zayn Malik gyűlöli, hogy követik, de Gigi Hadid imádja. Nincsenek is már együtt. Embere válogatja.
2023. okt. 24. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
A hollywoodban legombolt irdatlan sztárgázsiknak ez az elkerülhetetlen velejárója, még idejekorán el lehet dönteni, hogy bevállalja-e az ember, vagy sem.
2023. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pàrom népszerű meg engem is ismer egy rakat olyan ember akiket en nem.


Baromi idegesito ha bemegyunk valahova pl, hogy mindenki tud rolam mindent azt is kivel.jàrok kivel.jártam mi a multam esetleg azt is mit ettem tegnap, melyik exemnek mi volt a baja, a körpletykákat, a nevem, vagy hogy min röhögnek mögöttem én meg fordítva, azt se tudom ki a masik. Én nem ismerem a magánéletét a nevét se tudom én nem pletykálok másokrol nem is röhögöm ki nem is irigylem, és.olyan sz.r hogy másoknak az egész magánéletem is nyílt titok vagy a multam, és én vagyok csak az aki viszint ezekrol az emberekrol nem tud semmit.


Bemegyunk egy pubba és még a legutolsó riherongy pultosnak is van már rólam véleménye, én meg nem vágok semmit.


Én próbálok olyan helyekre járni ahol feltételezem hogy senki nem ismer. Pl ha bemegyek egy zülkött kocsmába ahol csak taták vannak ott már ugy fog kezelni egy kiszolgálo is mint egy betévedt idegent csak. És nem vesz az körbe hogy mit sutyorognak mások.

2023. okt. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6: de gondolom, hogy az ismertségednek van számodra kézzelfogható haszna is, nem?
2023. okt. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Csak volt.
2023. okt. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
#8: hát akkor változtasd meg a külsődet úgy, hogy ne ismerjenek föl. Minek jársz amúgy züllött kocsmába?
2023. okt. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Komlón voltak regen jo kocsmak. Jo kis igazi fustos sarki kocsma. 2 nagyobb hirnevu volt. a 2 cs0csu meg a 4 cs0csu. Ertelem szeruen 1 vagy 2 kiszolgalo holgy volt a pultos xd de az antsz bezarta oket ha jol emlekszem.
2023. okt. 24. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!