Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor értik meg végre a modern nők, hogy a ghosting az igenis párkapcsolati erőszak?

Figyelt kérdés
Nem csak az tud fájni amikor valakit ütnek. Hanem bizony a szavakkal is lehet súlyos sérüléseket okozni emberek lelkébe. És a szavak hiányával is. Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő. Viszont ez, hogy nem szólni a másikhoz nőként, ez a legnagyobb büntetés és semmibevétel! Hogy nem érdekel! Ez igenis erőszak, hiába tagadják le a nők. Te is ember vagy és ez jogtiprás! Ez szándékosan a másik lelkébe tiprás, hogy nem írsz neki vissza. Sérülést okoz! Nekem is van lelkem és nekem is vannak igényeim. Egyáltalán honnan veszi a bátorságot hogy ne válaszoljon az én üzenetemre, hát ha valaki élőben odajön annak is mondassz valamit nem csak szó nélkül elsétálsz. Ilyen sehol máshol nincs. Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!

#nők #erőszak #nem ír vissza a nő #nő nem ír vissza #vissza nem író nő
2023. okt. 26. 20:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
93%
🤣🤣🤣
2023. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 anonim ***** válasza:
95%

Először én is akartam nyomni egy sor röhögő fejet, mert ez kabaré, polgárpukkasztás, hergelés, trollkodás és minden gázság, amit összehordtál… de belegondoltam, hogy simán lehet, hogy te ezt komolyan elhiszed és így gondolod… félelmetes vagy és marha jó lenne, ha szakember látna.

A szabad akarat kifejezés gondolom nem mond neked semmit és a NEM szó jelentését sem ismered abban a kontextusban, ahogy mi átlagemberek használni szoktuk. Gondolom az sem nyilvánvaló, hogy senki nem tartozik neked semmivel, senkit nincs jogod főleg online számon kérni, nem elegáns eltűnni, az tény, de jogosnak jogos lehet.


Tudod azért vagy totálisan alkalmatlan egy párkapcsolatra, mert fel sem fogod, hogy egy másik -veled egyébként pontosan egyforma emberi jogokkal, szabadsággal, szabad akarattal stb. Bíró- embernek, egy nőnek is pontosan ugyanannyi joga van NEM akarni téged, mint neked AKARNI őt és ha nincs 1:1 megfelelés, akkor nincs kapcsolat. A NINCS az meg semmi, tehát nem értem, milyen erőszakról beszélsz, komolyan.

Te azért is alkalmatlan vagy párkapcsolatra, mert egy egoista, önző lény vagy, a te akaratodnak hajtanád alá a világot…

2023. okt. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/148 anonim ***** válasza:
96%

"Most ha egy férfi megcsap egy nőt, attól még igenis szeretheti. Ha nem szeretné nem érdekelné az a dolog amiért azt kapta amit kapott. De mivel dühbe gurult ezért fontos neki a nő."


Te nem normális hülye gyerek!🤡🤡🤡


Aki megüti a nőt az egy gyenge idegzetű idióta és problémái vannak a fejével ugyanúgy mint neked!



A ghosting nem az élet vége! Engem is lepattintottak szó nélkül mégis élek, nem haltam bele. Akadt más, ezerszer jobb!



Menj kezeltetni magad imbecil! 🤡🤡🤡

2023. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz! Az az erőszak hogy nincs semmi, hát legalább egy köszönés vagy válasz az igenis jár mindenkinek. Ez embertelen! Nem vesznek emberszámba, akkor a jogaidat tiporják. És közben röhögnek, és egymást biztatják rá hogy ez a modern feminista világ! Hogy vedd semmibe a férfit és hajts rajta végre erőszakot azzal hogy nem írsz vissza
2023. okt. 26. 20:26
 5/148 anonim ***** válasza:
96%

"Mikor értik meg végre a nők, hogy ez a legnagyobb párkapcsolati erőszak, amikor nem írnak vissza a jószándékú ismerkedésre!"


Milyen párkapcsolati erőszak? Nem is vagytok együtt. XD


Milyen jószándék amikor levernéd? Te tényleg nemhelyes vagy!

2023. okt. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/148 anonim ***** válasza:
96%
Hát haver, ha nem troll vagy, akkor megérdemelnéd, hogy üssenek. Hátha attól kicsit helyrerázódna az agyad - rontani úgyse lehet rajta.
2023. okt. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/148 A kérdező kommentje:
Ez hazugság én sose ütök nőt! Ők hajtanak végre ellenem erőszakot hogy nem írnak vissza! Nem kell kiforgatni ami oda van írva. Ez is erőszak hogy hülyének próbáltok beállítani, de nem fog menni!
2023. okt. 26. 20:28
 8/148 A kérdező kommentje:
De ha írok neki az már ismerkedés te nagyon okos! Az már a párkapcsolat első lépcsőfoka. Mit kell itt mindent kiforgatni nem hiszem el
2023. okt. 26. 20:29
 9/148 anonim ***** válasza:
96%

Mit szívtál? :)

Nyilván trollkodsz, de se baj.

Erősen kevered a fogalmakat és össze-vissza zagyválsz.

Eleve milyen párkapcsolat?? Az ISMERKEDÉS messze nem egyenlő a párkapcsolattal! Az, hogy te ismerkedNÉL véletlenül sem jelenti, hogy az adott nő is ismerkedne veled, minden joga meg van nemet mondani vagy eleve nem is válaszolni és nem igényt tartani a te ismerkedési szándékodra.

Másik fogalomzavar az, hogy az nem ghosting, ha valaki egyáltalán nem is válaszol az üzenetedre. Ghosting, amikor valaki szó nélkül eltűnik, akivel korábban beszélgettél/ismerkedtél. Nem, nem szép megoldás, de sokszor van alapja, nem mellesleg nincs jogod másokat számon kérni.

Azt is erősen javaslom tanuld meg mit jelent az erőszak, mert láthatóan halvány lila fingod sincs róla. A ghosting semmilyen formában nem az, ellenben aki a tényleges erőszakot (mint pl pofozkodást) képes egy lapra tenni azzal, hogy nem ír vissza neki a kiszemelt nő, az szimplán elmebeteg. Ez rólad kristálytisztán lerí.

Végezetül pedig nagyon-nagy erősen javaslom, hogy keress fel egy pszichológust, mert nem vagy normális.

2023. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
95%

Nem te nagyon okos, attól hogy írsz valakinek, mert TE ismerkednél (feltétlen mód!!) vele koránt sem jelenti, hogy erre ő is vevő és ő is akar veled ismerkedni. Jó hogy már ki nem találod, hogy együtt vagy valakivel, akire ráírtál két szót. Tényleg kezeltesd magad, súlyos eset vagy.

Amúgy meg ne trollkodj, mert ez nagyon átlátszó.

2023. okt. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!