Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet manapság egy Stephen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet manapság egy Stephen Hawking típusú papinak ilyen barátnője, mint amilyen Hawking felesége volt, a vonzalom tényleg nem csak külsőn múlik vagy lehet egy ilyen férfi vonzó külsőleg egy ilyen nőnek?

Figyelt kérdés

[link]



Mikor megismerkedtek úgy tudom egyáltalán nem volt híres és nagyon gazdag sem, szerintem nem egy olyan vonzó férfi Így első ránézésre, mégis szerintem a felesége vagy akkori barátnője átlagos csaj volt, nem elhízott, viszonylag vékonyml. Ez azt jelenti hogy egy ilyen típusú férfinak lehet esélye egy átlagos nőre?


2023. okt. 28. 14:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

Nekem kizáró ok az ennyire „okostojás” külső, pedig voltak bőven ronda pasijaim is, és fontosnak tartom az intelligenciát, de ez a típus egyszerűen nem tudna bennem vonzalmat ébreszteni, azt hiszem.

A hölgy lehet, hogy vékony/átlag, de nem túl szép arcú. (Én bármennyire is vékony/átlag vagyok, nem értem a GYK-n a férfiaknál a vékonyság mániát. Ha vékony a nő, automatikusan jól néz ki, ha meg van rajta 10 kiló plusz, akkor meg rosszul, és mindegy az egyéb kinézet, kisugárzás stb.)

De a 9-essel alapvetően egyetértek, sok hasonló pár van az utcán, ahol sem a nő, sem a férfi nem topmodell, de azért nem is az a kategória, amit megbámulnál negatív értelemben.

2023. okt. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%

"akkori barátnője átlagos csaj volt, nem elhízott, viszonylag vékony"


A pasi is vékony.

Amúgy pont osszeillenek kinézetre.

2023. okt. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

11

Csak azért mondod, hogy nem szép arcú, mert nincs rajta smink, és felülről jön a fény.

2023. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek bőven ilyesmi párokat. A titok nyitja: egyiknek sincs médiaideál ízlése és szimpatikusak voltak egymásnak viselkedésre, kisugárzásra. Ami még számíthat: a többség közülük nem úgy jött össze, hogy társkeresőn matcheltek vagy buliban instant vonzalom, hanem megismerték egymást előtte pl. baráti körben, egyetemen sportegyletben, munkahelyen (pont ahogy Stephen Hawkingék esetében is, egyetem)... és nem az volt, hogy bármelyikük nyafogott volna a háttérben, hogy "miért csak barátkozni akar velem ez, amikor nekem tetszik"... tehát nem a barátzónázós nyígós kamus csávók voltak, akik barátságot hazudva próbálták felszedni a nőket, hanem tényleg barátkozásnak is indult.
2023. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!