Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak 90%-a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak 90%-a szexet keres, akkor a nők miért vannak társkeresőn?

Figyelt kérdés
A nők azt állítják ők komoly kapcsolatot keresnek. De a férfiak a szexet. Akkor a nők minek vannak társkeresőn?

2023. okt. 29. 15:01
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
34%

"Én például arra vágyok,hogy csókolhassam egy nő egész testét és szexeljek vele és megöleljem."

Ezt hívják párkapcsolatnak.


" De párkapcsolatra nem vágyom."

Így aztán ilyen ellentmondással nem tud egy nő mit kezdeni.

Az a párkapcsolat, amit leírtál.

Ezért beszélgetnek a férfiakkal akkor is, ha ők "nem párkapcsolatot akarnak", mert nem értik ezt.

2023. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
83%
#11 Még ilyen hülyeségeket pls. :D
2023. okt. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarsz kapcsolatot?
2023. okt. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 A kérdező kommentje:
#11-es! Tévedsz! Ez nem párkapcsolat, hogy valakinek a testére vágyom és csókra, ölelésre vágyom. Ez szex semmi más
2023. okt. 29. 16:17
 15/52 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn ismertem meg baránőm és több ismerősöm is hasonlóan ott talált partnert, van, aki már házas. Remélem ez válasz kérdésedre!
2023. okt. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 A kérdező kommentje:

#13-as!

Azért nem akarok kapcsolatot mert már sokat csalódtam és azért mert 10 éve nem akart senki velem komoly kapcsolatot. Akkor minek erőltessem azt ami nem megy? Meg nem is voltam szerelmes senkibe azóta. Jó nekem a szexkapcsolat.

2023. okt. 29. 16:23
 17/52 anonim ***** válasza:
13%

14: Nem értem, mert nekem meg ez egy párkapcsolat tartalma, semmi más.

Vagy hogy érted, mi az, ami ebből kimarad, holott egy párkapcsolatnak tartozéka?

Gondolom, ha felmegy hozzád szeretkezni valaki pár napra kéthetente vagy hetente, akkor veszel neki WC-papírt meg főzöl neki vacsorát, adsz neki törölközőt, nem? Normálisan vendégül látod, meg beszélgetsz vele, mint egy olyan emberrel is, akivel nem fekszel le?...

Gondolom, ha elalszik nálad, nem is rakod ki az utcára..?

Én nem gondolok mást egy párkapcsolatba, sose gondoltam mást.

2023. okt. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%
En tarskereson ismertem meg a ferjemet, nemcsak szexet kerestem. O sem csak azt. De hat egy komoly kapcsolatban van szex is, nemde? :)
2023. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

17: én nem a kérdező vagyok, de ez, amit leírtál, ez kb. a barátság extrákkal / dugócimborák kategória. Már ne haragudj, de ez primitív, hogy "az már párkapcsolat, ah együtt alszunk, adok neki törölközőt és dugunk"... vagy nem tudom, hogy milyen kapcsolatokat láttál eddig. De azért egy szó nemes értelmében vett párkapcsolathoz hozzátartozik az is, hogy:

- beszélgetnek (mélyebben is) egymással a felek

- komolyan terveznek egymással, vagy legalábbis beszélnek róla, hogy ki mit tervez, és ebbe a másik is bele van avatva, részese

- felvállalják egymást

- minőségi időt töltenek együtt (és nem, ebbe a közös evésen meg a b...áson kívül sok minden más beletartozik)

2023. okt. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
100%

Valakinek tényleg magyarázni kell, hogy egy párkapcsolat miért nem csak szexből áll...?

Egy párkapcsolatnak része a szex, de sokkal többről szól. Elköteleződés, hűség, kitartás, szerelem, közös jövő tervezése, összeköltözés, másikkal való törődés, közös pillantok együtt megélése, idővel esetleg házasság, családalapítás stb stb. Az, amit a kérdező leírt minden, csak nem párkapcsolat. Inkább szexkapcsolat.

2023. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!