Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a férfiak 90%-a szexet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak 90%-a szexet keres, akkor a nők miért vannak társkeresőn?

Figyelt kérdés
A nők azt állítják ők komoly kapcsolatot keresnek. De a férfiak a szexet. Akkor a nők minek vannak társkeresőn?

2023. okt. 29. 15:01
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Csomoan talalnak parkapcsolatot tarskereskn, pl azert. (Jomag tobbszor i, meg a kornyezetemben szinte mindenkinek itt van parja. Ugyhogy nem erdekel, hogy mondjuk a fele szexet akar, ott van a masik fele, aki meg nem. A 90% tulzas.)
2023. okt. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálom megfogni a maradék 10%ot
2023. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
24%
ego-booster
2023. okt. 30. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Mert vagy ott, vagy sehol... Nem mindenkinek van lehetősége offline ismerkedni még a nők közül sem, bármennyire is azt szokás gondolni, hogy mindenki előtt tömött sorokban állnak a jelentkezők. Ha nem vagyok fenn, akkor 100%, hogy semmi nem lesz, max. egymásra nézünk egy-egy szimpatikus férfival bevásárláskor vagy autóból pirosnál.
2023. okt. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
A nők ugyanúgy szexelni mennek föl, mint a férfiak.
2023. okt. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 A kérdező kommentje:
Viszont a nők állítják, hogy ők bizony komoly kapcsolatot keresnek. Ezt mondogatják már 15 éve amióta fent vagyok társkeresőn
2023. okt. 30. 22:44
 47/52 anonim ***** válasza:
Én is legalább ilyen komoly vagyok! 🤣🤣🤣
2023. okt. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%
#46! Hát, ha 15 éve nem sikerült őket megdugnod, akkor valószínűleg igazat mondanak😜
2023. okt. 31. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

#48 "Hát, ha 15 éve nem sikerült őket megdugnod, akkor valószínűleg igazat mondanak"


De megdugtam sokat akit lehetett. És ezután is ha van lehetőségem nővel szexelni, akkor nem fogok nemet mondani

márc. 10. 18:18
 50/52 anonim ***** válasza:

“Viszont a nők állítják, hogy ők bizony komoly kapcsolatot keresnek.”:


A nők 90% -a először rövid távra keres felső 10% -ba tartozó férfit, akivel a szex után hosszú távon is összejönne. Miután ennek a második fele nem sikerül nekik, pnaszkodni kezdenek, ami viszont nem azért van, mert “a nőknek is ugyanolyan rossz”, hanem azért mert a panszkodásra/sírásra való hajlam egyszerűen a női pszichológia része.


Tehát ha látsz sírni egy nőt valamelyik férfi miatt, akinek csak szexre kellett.. a nő valójában pontosan tudta hogy csak szex lesz, jól érezte magát közben, majd jól érzi magát amiatt is, hogy figyelmet kap sírás közben.

márc. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!