Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is van úgy, hogy képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van úgy, hogy képtelen chatben kommunikálni a csajjal, de élőben tök jó minden?

Figyelt kérdés

Esélytelen, hogy hosszabban így kommunikáljak. Csak pár mondat max.


Élőben órákig tudunk beszélni.



nov. 4. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Merthogy?
nov. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs téma pl
nov. 4. 17:06
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Olyan nem létezik hogy nincs téma két ember között akik kölcsönösen érdeklődnek egymás iránt, egy csónakban eveznek.
nov. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Van akitől ez tényleg eléggé idegen terep. Egyik haverral pl élőben tök jól elkommunikálunk, értelmes meg nyitott jóarc, de pl írásban meg csakis a legminimálisabb alapdolgok mennek. Képtelenség hosszabb, megnyílósabb témába belehúzni őt ha chat. Na szerintem nálad is hasonló lehet a helyzet. Gyanítom ez ilyen alkati kérdés, vagy valami hasonló. Egyszerűen nem megy :D
nov. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4 pontosan
nov. 4. 17:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is így van, de csak a nekem tetsző illetővel. Valahogy a chat nem megy vele, de élőben minden zsír.
nov. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
93%

Nálam pont az ellenkezője van, ez ilyen "kinek mi" dolog

Élőben alig tudok rendesen beszélni, enyhe beszédhibáim is vannak, nem tudom magam rendesen kifejezni. Sokszor az a problémám hogy lassú a gondolkozásom, így azonnal képtelen vagyok megfelelő válaszra, vagy megfelelően előadni amit szeretnék.

Írásban az ellenkezője, át tudom rendesen gondolni mit akarok írni és helyesen képes vagyok megfogalmazni. Eléggé frusztrálni is szokott ez a különbség, hogy csak írasban tudok rendesen kommunikálni

nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint a 7-es, nekem is inkább írásban megy. Élőben sokszor leblokkolok, vagy zavarban vagyok, nem tudom mondani amit akarnék. Mondjuk én tényleg sokat vagyok online.
nov. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!