Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak és saját nemükhöz is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és saját nemükhöz is vonzódó nők, melyik a kizáró ok, amikor ismerkedtek egy nővel?

Figyelt kérdés

A.: csóró


B.: cigizik


C.: 3+ gyereket akar/vagy van is már.


D.: Volt 2-3 válása.


E.: Állatmániás. De ilyen, egy ágyban alszik a borjúméretű ebbel, szájából eteti a macskát,...


2023. nov. 6. 16:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Az összes kizáró ok.


És most jön az, hogy azzal fogsz jönni, hogy el vannak szállva az igényeim.😂😂😂

2023. nov. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1. Nem jövök. Csak nekem a B belefér, az A meg a legjobb férfiként.
2023. nov. 6. 16:35
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

A: Attól függ miért csóró


B: Csinálja kint és nem zavar


C: Van már gyereke kizáró ok


D: Válás? Házasságra gondolsz? Abban a korosztályban, amiben én ismerkedem, max 1 fér bele


E: Állatmánia nem kizáró ok, a szájból etetés és együtt alvás igen.

2023. nov. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az állatszereteten kívül mindegyik kizáró ok.
2023. nov. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az én helyzetemben (incel) csak a C, de ez érthető is, hiszen etikai okokból nem akarnám ilyen nő idejét rabolni, általában az ilyen nők nem abból a csoportból kerülnek ki, akiket egy rövid ismertség után hazaviszel, hosszútávon kellene hazudni neki és mindketten veszítenénk vele. Amúgy mivel csóró vagyok, anyagilag se tartanának elég stabilnak gyerekvállaláshoz, maximum az etnikai kisebbség, oda meg kulturálisan nem akarnék beolvadni.


Ha viszont eleresztem a fantáziámat és azt képzelem, hogy Ryan Gosling külsejű sikeres férfi vagyok, aki válogathat a nők között, akkor hosszútávra kizáró ok lenne a dohányzás is (alkalminál vagy szexkapcsolatnál megkérném, hogy ne bűzölögjön a pofája meg nálam nem dohányozna) az állatmániánál szintén, nekem nem rongálna meg rágna meg mindent meg szőrözne össze a lakásban az állat, még hüllőt vagy pókot is elviselnék, meg alapvetően a természetben JÁTSZÓS RUHÁBAN szeretem az állatokat, bár ha a számba nyal, akkor sem, mert számos fertőzés, zoonózis melegágya lehet. Ettől kéne jobban aggódni, nem az oltatlanoktól...


A csóróság csak akkor lenne kizáró ok, ha igényei lennének és tőlem várná, hiszen "én vagyok a férfi" és ezt még nagyképűen közölné is. Ha Elon Musk lennék se tartanék el nőt csak a két szép szeméért, mert punci van alatta. Ez elvi kérdés.


A válásnak a miértjére lennék kíváncsi. Nem hiszek a papírban és CSOK-ot, friss házasok adókedvezményét sem akarok igénybe venni, így ez nem lenne jobban hatással rám, mint ha simán csak együtt élt volna az exeivel.

2023. nov. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én mondjuk fiatalabb vagyok, de próbálom pár év múlvára kivetítve értékelni a dolgokat

A: egyáltalán nem számít, én jól keresek/fogok keresni

B: kis mértékben belefér

C: 3 gyerekben lehet benne lennék, de ha másé akkor nem nagyon

D: elég nagy red flag, valószínűtlen hogy ilyen nővel passzoljak. 3 válás pl már egyértelműen arra utal, hogy képtelen racionálisan felmérni, hogy összeillik e valakivel, és csak a rózsaszín ködben folyton összeházasodik

E: ez elég necces dolog, általában eleve teljesen tőlem idegen személyiségűek az ilyen nők, de talán beleférne ha más téren összeillünk. Nincs bajom az állatokkal, aranyosak, de akkor már inkább egy gyerekről gondoskodok, mint egy állatról. A szeretet adás/kapás-igényt pedig inkább a párommal élném meg, mint egy állattal

24F

2023. nov. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A C D E
2023. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Alszunk együtt az állatokkal, nincs itt gond. 💁 Bár a cicák csak bentiek, a kutya nem az ágyban alszik mert jár ki sétálni.

De a többi:

A: Attól függ mit jelent a csóró és miért az

B: Nem a kedvencem de nem kizáró ok se nőnél se férfinál

C: 1 gyerek nem zavar, több csak azért mert szeretnék sajátot és ha a páromnak van már több gyereke, akkor nagy valószínűséggel nem akar majd. De sajátból se vállalnák 2-nél többet, úgyhogy nem mondtad hogy kompromisszumképtelen, általában nem hajthatatlan az ember hogy márpedig 3+

D: Miért volt válása? Ha mindegyik párja szétcsalta, ok. Ha összeférhetetlenségből, akkor ott jönnek a piros zászlók azért.

2023. nov. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ha dohányzol, akkor nyilván "belefér", hiszen pont az ellenkezője lenne probléma.


Ha csak reményvesztett nem dohányzó, akkor felhívnám a figyelmedet, hogy a dohányzás nagyon drága mulatság, amennyit emberek elcigiznek, még ha alja szinten töltik, ukrán csempészcigit szívnak vagy szivarkát (ami ugyebár a nőknél kevésbé divat) is bőven évente egy külföldi nyaralás ára (csak még mielőtt azt gondolnád, hogy aki ilyesmit engedhet meg magának az gazdag. Nem, nem az, csak lehet, hogy nem szívta el az azt megelőző évben meg nem csúszott le a torkán alkohol meg energiaital formájában és még sorolhatnám, csak ez most nem az a témakör.


Tehát ha nem csak dugni jár át a csaj hozzád, hanem terveztek együtt is élni, akkor jelentkezni fog és fájni fog az a költség. Gondolhatod azt, hogy neked aztán mindegy, hogy a saját pénzét mire költi, de ez addig fog működni, amíg bőven van neki miből költeni. Ergo: Az "A" pontodnak épp az ellenkezője az igaz. Akkor meg igényei, elvárásai is lesznek önmagával szemben is és neked is hoznod kell legalább azt a színvonalat, mert ő is veled tervez és ha ő Balira megy 2 hétre, nem fogja a te részedet fizetni, de úgy meg gáz, ha te közben a Lupára jutsz ki maximum. Ahogy az is, ha neki van kocsija, neked meg vagy nincs, vagy van valami 10+ éves csotrogány, amivel mindig van valami és félve tankolod meg, míg ő a kötelező szervizeknél simán lecsippantja a havi fizetésed kétszeresét.


Az meg megint csak egy tévhit, hogy a csóró nő jó. Maximum annyiból, hogy több a szóba jöhető férfi nála, viszont ha kapcsolatban gondolkodsz és mindketten csórók vagytok, az egyikteknek sem jó. Nézitek életetek végéig a letorrentezett filmeket otthon? Egymásra hányjátok az életetekben elszenvedett frusztrációt, a munkátok és életkörülményeitek miatt? Mert a csóróság tünet, az okok mindig mélyebben gyökereznek. Akár a családi háttér, amiből nem tudtál kitörni, mert nem emelt ki senki és saját erőből kell szarból várat építened, akár a saját démonaid (lustaság, válogatósság munkák terén, megbízhatatlanság, egyéb soft skillek hiánya), azokon csak támogató környezetben tudsz megszabadulni. Első esetben anyagilag kellene, hogy támogassanak, második esetben pedig mentálisan (pszichológus). A párod se nem az anyukád/apukád, se nem a pszichológusod. Még ha meg is hallgat és törődik veled, mivel ÉRZELMILEG ÉRINTETT, ezért ha ez a végzettsége se lehet a saját személyes pszichológusod, az ilyeneknek nem szokott jó vége lenni.


Végül pedig, ha a szellemi képességeid miatt vagy csóró vagy valami ÁLTALAD ELFOGADOTT betegség, hiányosság miatt (ellenkező esetben ez is mentális problémaként fog kivetülni, mert tolószékesként is azon hisztizel, hogy miért nem vagy milliós jövedelmű Java fejlesztő meg Nick Vujcic is sikeresebb nálad), akkor vagy a legkiegyensúlyozottabb. Te. De ha egy ilyen emberrel vagy párkapcsolatban, akkor neked is hasonló mentális szinten kell lenned (tehát nem csóró meg gazdag skálán mérni embereket, hanem ilyen Forrest Gump-i, Dumb és Dumber-i optimizmussal belevágni az életbe).


Különben az lesz igaz rád, mint a mémben, avagy "Ha halott vagy, nem tudsz róla, csak a körülötted állóknak rossz..... Ugyanez a helyzet, ha hülye vagy..."


Míg te sóvárogsz a jólétre és a folyamatos növekedésre, sikerre, addig ő jól elvan és ez még annál is idegesítőbb lesz egy idő után, mintha panaszkodna, mert akkor legalább abból lehetne konstruktív fejlődési irányvonalat kijelölni. Ha boldog a saját szegénységével, akkor az őrületbe fog kergetni, te pedig mentálisan húzod le őt a negativizmusoddal és a pénzfókuszoddal, ki fog jönni, hogy nem illetek össze és ebből minden téren ő fog jobban kijönni.

2023. nov. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

B és D tuti

A dohányzás semmilyen formáját nem tolerálom, 2-3 válás meg már jelzés értékű. Ráadásul 30 éves vagyok, szóval úgy elég kemény lenne már 2-3 házasságon túl lenni:D


A: define "csóró". Ha fenn tudja tartani magát, akkor az számomra már okés. Ha hitelből meg kölcsönből él, akkor az nem, az kizáró ok lenne sázmomra.


E: állatmánia... szeretem az állatokat, de azok, akik összekeverik az állatot a gyerekkel, azok szerintem nincsenek a... helyzet magaslatán:D Szóval ez a szintű mánia kizáró ok. De az is, ha nem smárol velük meg nem alszik az ágyban, de képtelen tisztaságot tartani. Attól még, hogy van 2-3 macskád, nem muszáj állatkert szagúnak lennie az otthonodnak és nem muszáj a tiszta edényeknek is macskaszőrösnek lennie.


A gyerek nem kizáró ok, csípem őket. Nyilván ha már meglévő gyerek, akkor ott szükség lesz egy összeszokásra, de ez ilyen, nincs vele gond.


F30

2023. nov. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!