Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan gyakori tulajdon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan gyakori tulajdonságok köze tartozna a férfiak körében a figyelmesség kedvesség megbízhatóság, intelligencia, empátia?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom olvasom itt is hogy ezek nagyon gyakori tulajdonságok
2016. aug. 21. 09:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem, ezt férfiként mondom. Az a baj ezzel, hogy a csajok ezt alapnak gondolják, ami valljuk be, valamilyen szinten érhető. Viszont ez a mai társadalomban nagyon nem alap. Ezzel, mármint az alapnak gondolással az a baj, hogy ha ezek valakiben meg vannak, azt nem értékelik. Pláne akkor, ha első kapcsolat, és nincsen viszonyítási alap. Aztán amikor majd összehozza őket a sors egy másik személlyel, akikben ez nincs meg, akkor gondolkodnak el rajta, hogy az előzőt miért nem értékelték megfelelően.
2016. aug. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

Nem, csak szimplán a nőknek mindig a rossz kell.

Van az örök mondás: "kell a jó? nem....kell a rossz? kell hát.."

2016. aug. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

Nem,a való életben ezek nem gyakoriak,csak a nők próbálják így beállítani.Meg alapnak tekintik ezeket,közben pedig fogalmuk sincsen hogy a valóságban milyen egy hasonló tulajdonságokkal valóban rendelkező férfival egy légtérben lenni. :)

Ha tudnák, akkor csak ilyeneket keresnének.

Csak az ilyen srácokat maximum levegőnek nézik a nők,mert a kinézet a lényeg a nőknél semmi más.

Én például ilyesmi srác vagyok,de esélyt sem kaptam soha hogy megmutassam ezeket,mert nem születtem helyesnek sajnos.

Aki viszont tudja,megismer hogy valójában milyen vagyok,az meg utána már örül neki hogy megismert jobban.Ez alatt most nyilván a barátaimat értem.

25/F

2016. aug. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem gyakori tulajdonságok, persze nem általános, és nem olyan, hogy minden második emberre rá lehetne mondani már csak azért se, mert minden második ember nem intelligens.
2016. aug. 21. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Alap tulajdonságoknak kéne lenni, de sajnos egyeseknél nem az.

Átlagot nem lehet mondani hogy mennyire gyakori.

2016. aug. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
25%
Mindenesetre gyakoribbak, mint gondolod, mert az ilyen férfiakat ti nők észre sem veszitek.
2016. aug. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%
Mások nevében nem tudok nyilatkozni. Nálam ezek alap dolgok.
2016. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Figyelmes, megbízható és intelligens vagyok. De kedves és empatikus csak ideig óráig. Szóval gyakori is, meg nem is.
2016. aug. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem gyakori, csak a férfi és a nő másképp látja ezeket. A férfi azt hiszi, figyelmes, amikor úgy látja, hogy a nő éppen rosszkedvű és morcos, és ezért nem megy oda hozzá beszélgetni, mert fordított esetben ő is olyankor egyedül maradna a gondolataival. A nő meg ilyenkor azt látja, hogy érzéketlen bunkó, nem érdekli az ő baja, hát még oda se megy hozzá beszélgetni. Szóval, szerintem ez gyakoribb, mint gondoljuk, csak a megjelenési formát másképp értelmezzük.


Én egyébként nem sok férfit ismerek olyan behatóan, hogy ezekről határozott statisztikát állíthassak fel, és ugye, az ember maga válogatja meg a környezetét, szóval a környezetemben ezek eléggé gyakori tulajdonságok, mert én ilyen emberekkel veszem körbe magam. Ha valaki az érzéketlen tahók társaságát kedveli, az lehet, hogy ritkábban találkozik ezekkel.

2016. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Sunshinedoll ***** válasza:
43%
Lol nem gyakoriak, főleg nem együtt.
2016. aug. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!