Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Legcikibb randis történetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcikibb randis történetek?

Figyelt kérdés

Ha van, kérlek ne tartsátok magatokba.

Nekem az egyik leggázabb sztori az volt, hogy nyáron találkoztam egy sráccal és egy piros trikóba voltam melltartó nélkül(nyáron sűrűn szoktam így lenni) és leöntöttem magamat pont a mellemnél, aztán eléggé atlátszódott. Nem elég, hogy a srác átlátott a pólómon, hanem fél Pest is.


2023. nov. 7. 15:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk az enyém nem vicces, de én is találkoztam egy férfival, küldtünk egymásnak előtte képeket, de én direkt csak olyat, ami nem mutat sokat. Aztán meglátott élőben, csak a melleimet nézte. Beültünk meginni egy kávét és onnantól csak arról tudott beszélni, hogy nekem hogy lehetnek ekkora cicijeim, amikor ilyen vékony vagyok, biztos megvannak csináltatva. Utána az exeiről kezdett el mutogatni képet, hogy nekem náluk sokkal jobb alakom van. Kb két óra után fogtam magam és otthagytam. Nagyon nagy tapló volt.
2023. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Egy veszprémi ,49 éves nővel volt randim, de szinte végig bőgött. Ott azt mondta,hpgy a tesója miatt akit elvesztett, de aztán megírta, hogy a kollégáját szereti, aki viszont nem akar semmi komolyat, pl a csaladjára se kiváncsi, velem is csak azért ismerkedett,hogy hátha eltudja felejteni öt.
2023. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

A párommal a harmadik randink volt, elmentünk vacsorázni, majd felhívtam magamhoz. Megnéztünk egy filmet, már filmnézés közben éreztem, hogy fáj a gyomrom, aztán a film után bementünk a hálószobába, ő lefeküdt az ágyra, én éppen lefeküdtem volna mellé, mikor éreztem, hogy hányni fogok. Kirohantam a wc-re, de csak az előszobáig jutottam, széthánytam mindent. Soha nem fogom elfelejteni, mikor térdeltem a hányásomban, ő meg állt mögöttem és kérdezgette, hogy mit csináljon, mit segítsen? Beparancsoltam a szobába, míg feltakarítottam, mert rettentő kínos volt az egész. Mikor jobban lettem, azt mondta: Tudom, hogy nem vagyok egy macsó, de azért túlzás, hogy elhányod magad, amikor mellém akarsz feküdni! 😀


Már nyolc éve együtt vagyunk, azóta is nevetünk azon az estén, habár akkor és ott számomra baromira kínos volt.

2023. nov. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Leírom az egyiket, a másikon még gondolkozok, hogy megosszam-e. :D


Cserediák voltam Angliában, és a kollégium előtt elkezdtünk beszélgetni egy lengyel sráccal. Ez a beszélgetés pedig annyira jól sikerült, hogy úgy döntött, elhív egy kávéra, utána meg megnézzük, van-e valahol valami évkezdő buli. Namármost, amikor én megjelentem koktélruhában, kisminkelve, megcsináltam a hajamat is (amennyire a hajamtól telik), ő meg egy szál melegítőben, már éreztem, hogy érdekes estének nézünk elébe. Mialatt elsétáltunk a kávézóba, próbáltam vele beszélgetni, ő viszont velem kapcsolatban egyedül arról érdeklődött, hogy ugye mi magyarok is azt a szitokszót használjuk, ami a legősibb mesterséget jelöli (az úton egyébként olyan 3-4 szál cigi elfogyott, az egész este folyamán fél doboz minimum). A kávézóban ott vártak a barátai, a srác inkább végig velük foglalkozott, de maradtam, mert fiatal voltam és hülye (és mazochista). Végül buli helyett visszamentünk a kollégiumba, és a moziteremben megnéztünk egy horrorfilmet, a két lengyel srác meg próbált mindenkit megijeszteni úgy, hogy belopóztak a kanapék mögé, de elröhögték az egészet, ezért inkább tűnt gyerekesnek, mint viccesnek. Aztán felmentünk a konyhára, ahol a lengyel srácok 20 perc alatt bepusztítottak vagy (nem túlzok) másfél liter vodkát (de lehet, volt az kettő is). Aztán még beszélgettünk egy kicsit, hazamentek a barátok, és ahogy mentünk vissza a már nem túl szomjas lengyel sráccal, közölte velem a liftben, hogy neki 4 óra múlva dolgoznia kell menni, úgyhogy ma este már nem lesz semmi köztünk, ha nem bánom. Nem bántam.

2023. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!🙂 4-es, kérlek írd le a másik sztorit is!
2023. nov. 7. 15:59
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Nem tudom, hogy ez így kínosnak számít-e, én viccesnek éltem meg, de az egyik első randimon láttunk a nővel egy fazont, aki a piactér mögött, ahol ilyen kicsit minden romlottnak tűnt, egy csomó tojást, amit nyersen elkezdett beburkolni. Ilyet még nem láttam.
2023. nov. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

4

"nem bántam" XD


Én még vmkor 15 éves koromban Myviprandin ismerkedtem egy lánnyal.. úgy volt, hgoy találkozunk. Mondta, hogy oké, de kb fél órája van csak mer tutána megy dokihoz. Nem is bántam, netes randiknál jó ha van egy szűk keret, hogy ne legyen kínos, ha elsőre leesik, hogy élőben ez nem fog menni.

Találkoztunk.

Azt az egy apró tényt elfelejtette közölni, hogy az anyjával jön és a program az lesz, hogy elkíséri az anyját valami boltba valami csomagot átvenni és ehhez asszisztálhatok én is.


Nem azt mondom, hogy felejthető randi volt, de miután elköszöntünk (szigorúan 2 lépés távolságról) soha a büdös életben nem kerestük egymást.

2023. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
28%

"(szigorúan 2 lépés távolságról) "


Mert még így is rá akartál volna nyomulni meg közelről búcsúzgatni?:D

2023. nov. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%

8, ezt most úgy mondod, mintha rányomulni valakire, akivel épp randizom, olyan ördögtől való dolog lenne:D Nemtom te mikor voltál fiatal, de az elmúlt 20 évben az volt a szokás a fiatalok között a randikon, hogy igyekeznek közel kerülni egymáshoz, megismerni a másikat.

Mondjuk ezt valószínűleg a csaj sem értette még akkor:D De az anyja sem, az is tuti.

2023. nov. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
16%
Leírjanhogy tiszta trè a csaj eljon anyuval randira meg ilyenek de azért sir a szája. Hát ez durva hogy a pasiknak ennyire mindegy csak nő legyen.
2023. nov. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!