Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek mi a legcikibb randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a legcikibb randi történetetek? Volt aki találkozott valakivel és csalódott? Pl chatről megismert fiúval/lánnyal

Figyelt kérdés
2018. jan. 4. 19:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
63%
Kérte a köröket rendesen,végén kijelentette nincs nála pénz.Második : fizetett egy italt nekem,ő csak sima csapvizet kért a pultostól- majd haza akart vinni a kocsijával(ez valami platós tököm tudja milyen autó volt,ráhajigálva asztalok-székek),ebből nem kértem,és elköszöntem :) N
2018. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
El se jött, és nem gondolta úgy, hogy szólnia kéne...
2018. jan. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
71%

Én voltam a paraszt. Ő randinak gondolta, én nem.

Elmentünk sétálni és én összekötöttem a kellemest a hasznossal: bementünk egy boltba és bevásároltam otthonra.

Aztán felhívott magához, hogy megvendégeljen, mert csinált finom ebédet. Felmentem, megettem vagy 2 nagy tányérral.

Ő előidézte a romantikus pillanatot, várt arra, hogy megcsókoljam és blabla. Én pedig inkább a cipőmet vettem fel és elköszöntem.


funfact: Ő az egyetlen (ma már nő) lány, akit sajnálok, hogy "kikosaraztam". Vele minden passzolt, külsőleg és belsőleg is illettünk egymáshoz, csak én akkor nem akartam senkivel kapcsolatot és nem is néztem úgy lányokra. Egyszerűen haverkodtam. Amennyiben lenne rá lehetőségem, akkor most elhívnám randizni, de azóta már párkapcsolatban él pár éve.

2018. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
Nem ismerkedek interneten. A netes csajoknál nincs flúgosabb teremtés e földön. Volt néhány vállalkozó szellemű nő az elmúlt 8-10 év alatt, amióta aktívabban internetezek, aki beadták volna a derekukat valami találkozófélére... tereltem ám, mint a juhászkutya, csak úgy zörgött. Na az kellett volna még, hogy egy idegbeteg kamugép hulladékkal összeszűrjem a levet...
2018. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Mr.Rat90bp,annyira értelmesnek tűnsz,hogy a francba nem gondoltad randinak -szegény csajjal- ellentétben ezt a történetet?


Az előzményből nem lehetett erre következtetni?


Egyébként nekem is van kellemetlen sztorim, ami randi lett ...volna.


A sráccal számtalanszor szakítottam, Ő újra és újra keresett, kérve,hogy találkozzunk. Rábólintottam. Utaztam egy csomót, aztán amikor megérkeztem a megbeszélt helyre rákérdeztem,hogy hol van? Ja, hát ugyan jön...de úgy gondolja,hogy talán mégsem kellene találkoznunk, esetleg egy pár perces beszélgetés erejéig mert az éjszaka Ő átgondolta a történetet és tényleg...hát nem máködik ez így...


Mondanom sem kell,hogy nem vártam meg amíg odaért.Sőt, a telefont se elköszönés után tettem le.

2018. jan. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

#5 - 21 voltam, frissen bekerülve az egyetemre. A lány gólyatáboros társam volt és ott is jól kijöttünk, de csak haverkodásnak tűnt. A találkozó is úgy szólt, hogy közösen ismerjük meg a várost, ezt pedig simán belegondoltam annak, hogy csak haverkodunk továbbra is.


Persze mai fejjel visszanézve egyértelműek voltak a jelek már a gólyatáboros időszakban is, de megértem az akkori énemet, hogy "hős szerelmesként" nem figyeltem fel ezekre (egy komolyabb szakításon voltam túl).

2018. jan. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%

Mr.Rat90bp, OK, így már érthető a történet, tulajdonképpen Te voltál az, aki a helyén kezelted az egészet, a lány gondolt többet bele és biztos vélelmezte, remélte,hogy Te is továbbgondolod és élsz az alkalommal :)


Bár az "ismered meg a várost" sétából kihagyhattad volna a bevásárlást :)

2018. jan. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%
Több emberrel is találkoztam a Tinderről, mert a haveroknak bevált, de eddig még mindig csalódtam. Valószínűleg bennem lehet a hiba, de a képen tök jól néznek ki. Élőben meg az első ami felmerül bennem, hogy mit keresek én itt vele. Persze tudom, hogy a külsőnek nem kellene számítania, de sajnos én nem tudok túljutni a gyarló ösztönökön úgy tűnik.
2018. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Némi ismerkedés és kölcsönös szimpátia után megbeszéltük a randit. A hölgy egy pasival érkezett az étterembe, aki nem az apja volt, mivel mindketten 36 évesek voltunk. Amikor felálltam és elköszöntem, még ő volt megsértődve. Az egész annyira szánalmas volt. Ő is, én is, és az idegen pasi is.
2018. jan. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

Képeken egész okés volt. Köszönésnél derült ki, hogy alig van foga, az se elől...

Nem volt hosszú randi.

2018. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!