Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van itt szinte minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van itt szinte minden férfi probléma incel hisztinek bélyegezve?

Figyelt kérdés
2023. nov. 9. 12:39
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
24%

9.


Ezzel teljesen egyetértek, csak arra akartam rámutatni, hogy én valahol megértem azt, hogy inkább mást támadnak, mást bántanak. Nem mindenki képes magát bántani, magát okolni. Hosszabb távon garantáltan beleőrül bárki, én is ennek határán vagyok. Fejlődni pedig túl nehéz (esetleg drága). Sokszor nem is elérhető, vagy olyan feltétel is meg van szabva, ami irracionálissá teszi a lehetőséget.

2023. nov. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
86%

11, őőő igen, ezt amúgy tökre értem. Annak ellenére amiket eddig írtam:D


Tehát nyilván, létezik a pszichológiában az "énvédő mechanizmus" kifejezés, ami többek között úgy is működik, hogy valamilyen módon elkerüljük azt a kijelentést, hogy "én vagyok rossz, én vagoyk hibás". Mert kva szarul esik és bizony rombolja az ember önbecsülését, akár igaz, akár nem.

Ugyanakkor egy problémás helyzet megoldásához elkerülhetetlen az, hogy belássuk a hibát. Hiszen enélkül nem tudunk változtatni rajta.


Ééés ja, az itt az oldalon frusztrálódó problémázó férfiak nagyon agy hányadának egyszerűen pszichológiai segítségre lenne szüksége. Nem tudom a vidéki árakat, de itt Pesten ez alkalmanként 15ezer, azaz havi 60 rugó körnéykén van. Ez nem csöpp pénz, nagyon nem.

És nagoyn sok férfi egyszerűen nincs azon a mentális öntudati szinten, hogy külső segítség nélkül képes legyen egy paradigmaváltásra.

Pedig itt alapvetően erre lenne szükség. Szemléletváltásra. Hiszen ha valaki ennyire rá van gyógyulva a vagyonra (és ha megnézed, a legtöbb érv az, hgoy milyen vagyonod van vagy nincs), akkor az adott ember vagoyn alapján sorolja be önmagát is. És bizony óhatatlan, hogy ekkor alá kerülj valakinek. Mármint alacsonyabb "szintű" legyél, mint valaki más, akinek több vagoyna van. Ez pedig megfelelő önbecsülés hiányában nagyon frusztráló lehet. És ezzel a szemlélettel nekiállni ismerkedni, hogy "én csak egy kis senki vagyok"... hát... nem sok sikert ígér.


Nyilván lehet egy opció az, ha valaki jól megszedi magát, de attól még a szemlélete továbbra is gátolni fogja, hisz vagoyn alapján ítéli meg önmagát is, a másikat is.

pl simán előforudlhat az, hogy emberünket elutasítja eg ynő és ezt emberünk úgy értelmezi, hogy azért utasították el, mert nincs saját tulajdonú lakása. Vlahogy összeszed egy saját lakást, elköltözik abból a lakásból ahol amúgy egy szobában élt az anyjával, és hopp, mégis kell a nőnek. És akkor ezt ő úgy értelmezi, hogy nolám, lett ingatlana és máris kell a nőnek. MIközben ugyanezt a sztorit lehet a nő úgy meséli a barátnőinek, hogy hát a Pistára még mindig az anyja főz pedig már 30 éves, azt se tudja hogy kerül a ruha a szennyesből a szekrényébe, tök életképtelen... de aztán külön költözött és megtanult háztartást vezetni, ránézésre is ltáhatóan önállóbb lett, ő osztja be a saját idejét, van privát tere.. magyarul felnőtté vált... és íg ymár egész jó pasi lett.

és ebből mit lát Pista? Nincs ingatlan, nincs nő, van ingatlan, van nő. Pedig baromira nem erről van szó:D

2023. nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
79%

12.


A gond az, hogy konkrétan nincsenek vidéki árak, vidéken nincs pszichológus, az a kevés aki mégis, be van táblázva, akár egy évre előre is. Budapest se jó elvileg, de ott legalább van. Hasonlóan bármelyik egészségügyi ágazathoz. Ott is szar, de legalább van. Itt heti 2 órát van pl. bőrgyógyász vagy belgyógyász. A szomszédos, kisebb településeken alapból nincs, járnak ide verekedni az időpontokért, sokszor negyed-fél évre előre. Én itt láttam már olyat, amikor az időpontkérésre szóló időpontkérésnél volt akkor sor, hogy elkanyarodott egy másik utcáig a sor vége, több nénike egymásnak esett, volt aki térdre rogyott és rimánkodni kezdett, hogy nem bír már így lenni fájdalmak között...


Katasztrofális, pokoli jövő vár mindenkire. Kivéve akinek futja magánklinikára.

2023. nov. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
27%

12


Jezusom mekkora kamus mellé dumás egy nő vagy!


Volt már itt olyan kérdező aki 6 éve önállóan él albérletben. Szülei nem élnek - kutya nem törődik vele. Dolgozik , postára jár , magára mossa a ruháit , takarít ,főzz…


Mit kapott tanácskent ? Munka mellett tanuljon tovább , legyen magasabb végzettsége , tanuljon meg két idegen nyelvet és vegyen egy lakást ! Ha ez 20 évig tart mit számít ? Ha minden meg lesz neki addigra 50 évesen akkor kezdhet csajozni addig hokizzon magába.

2023. nov. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
75%

14, ha figyelmesebben olvasnál rájöhettél volna: nem vagyok nő. 30 éves férfi vagyok. Amikor összejöttem a feleségemmel, volt 300.000 forint megtakarításom és épp munkát kerestem, anyáméknál laktam:D Autóm nem volt, most sincs, nem is lesz.


És nyilván nem minden az önálló létezés, de 30 éves kor környékén már eléggé alap, hogy úgy éljen, mint egy felnőtt. De természetesen ez önmagában nem elég ahhoz, hgoy valakinek párja legyen.

és a tanács amit idéztél rossz tanács, tekintve, hogy attól még, hogy magasabb végzettséged van és több pénzt keresel, nem változik semmi. Én emberünk baráti körére, időtöltésére, ismerkedési sozkásaira kérdeztem volna rá, tekintve lehetsz te milliárdos is, ha senkid sincs és nem is mész sehova, nem is lesz senkid soha.

2023. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
32%

10! De, hogy változtatod meg a testmagasságodat, csontozatod khm. Egyéb méreteidet?????????


Lehetsz te a legtitebb kigyúrt csávó a világon, ha 160 centi vagy és nincs vállad, ronda s fejed meg can egy 10 dentix farkad hozzá, ami még vékony is.


Ezen se edzés se pénz, se jó öltözködés nem változtat.

Mondom ezt 190 centisen!

2023. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
59%

16

Annak idején az iskolai kórusban énekeltem. Még mutáltam, szóval még nem dőlt el milyen mélységű lesz a hangom.

Rajongtam pár zenekarért, ahol a énekesnek rendre magas hangja volt. Ott a kórusban is egy tenor (magas férfi hang) srác volt a példaképem, egyszerűen zseni volt az a srác önmagában is, hát még amikor énekelt.

Aztán kibszott mély lett a hangom. Utáltam mint a büdös pcsa, semmit nem tudtam elénekelni amit szerettem.

Dehát... ez ilyen. Hang mélyítésére léteznek technikák, bár nem túl emberségesek, magasítására viszont nemigazán.

Aztán elkezdtem basszusgitározni, mert a haverokkal alakítottunk egy bandát és mindneki szólózni akart a basszust nem vállalt asenki, úgyhogy gondoltam oké, akkor cisnálom én, nekem mindegy.

És megismertem a zene mély oldalát.

Aztán mire végzős lettem azon kaptam magam, hogy a fiatal, épp mutáló kórusos srácok engem tartanak követendő példának, az én hangomat irigylik.


Ha 160 centis vagy, akkor ne akarj 190 centis lenni. És az Isten szerelméért ne kezdj el gyúrni, súlyt emelni, mert cka még alacosnyabb leszel:D 25 éves kor alatt alapvetően tiltani kéne a súlyemelést, rohadt egészségtelen, de mindegy....

De még lehetsz a legmenőbb 160 centis csávó.

Nyilván elég valószínűtlen, hogy a 180 centis csajok majd téged akarnak. De nyugi, ha 190 centi vagy, akkor meg a 153 centis csajok többsége fogja azt mondani, hogy kössz nem. Nem lehet egyszerre az egész világot lefedni. Nem is kell.

Ha nem vag yjó valamiben, még lehetsz jó másban. Ez a jó az ismerkedésben amúgy, hogy annyiféle nő van és annyiféle igények és preferenciák. Igen, vannak nők, akiknek fontos amagasság. De van akinek meg nem. Neki viszont fontos lesz mondjuk a humor vagy a pozitív életszemlélet. Legyenek hát ők a célpontok, és ne a magasságigényű csajok.


Ahogy egy ismerősöm mondta: "Hiába jönnek be a hungarista lányok, azt hiszem nem sok esélyem van náluk. Keresek inkább olyan csajokat, akiknek nem gond, hogy zsidó vagyok."


Nem azt mondom, hogy alacsony-fétises csajt kell keresni, csak azt, hogy keress olyat, akit nem zavar az alacsonyság. Súgok, jellemzően ők is alacsonyak lesznek.

és ez áll minden egyéb tulajdonságra is.


És igen, érzékeltem, hogy te 190 vagy, az E/2 itt általános alany.

2023. nov. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
16%
Hát mucikám azért mert a husi csajok/asszonyok annyira bölcsek ,hogy miután minden post-hoz be írjak ,hogy incel elégedettséggel tölti el őket és úgy érzik mintha ők is tettek volna valamit a társadalomért
2023. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
74%

Én még mindig nagyon várom azt az incel hisztit, ami állítólag nem incel hiszti, mert eddig összefoglalom, miket írtatok:

-Akinek nincs saját lakása, biztos nem lesz nője (Érdekes, egy barátnőm férjének se volt, amikor összejöttek.)

- Ha alacsony/ronda/kisfarkú vagy, ne változtass semmit, úgyse lesz nőd. (Érdekes, ezek szerint az alacsony/ronda/kisfarkú ismerősöm mind lottón nyerte a feleségét.)

- Ha nincs nőd, arról te nem tehetsz, kizárólag csak a nők!

Ezek lennének a nagy, komoly férfiproblémák?🤣 Á, véletlenül se incel hiszti.

2023. nov. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
17%

19.


De tök jó, hogy ezek is vannak, különben hol élnéd ki a nagyszerű, kárörvendő jellemed? Így mindenki boldog. Ők panaszkodni szeretnek, te pedig kárörvendeni, mindkettő nagyon dicsőséges, nemes.

2023. nov. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!