Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy ismerkedni,ha valaki megtetszik a facebookon ismeretlenként és ráírok?

Figyelt kérdés
Persze csak akkor,ha nincs kapcsolatban, vagy közös képen más férfival. 33éves férfi vagyok.Bejelölöm,meg ráírok,hogy szimpatikusnak tűnik ,van e kedve beszélgetni velem.Meg azért 50km-es körzetből nézelődök.
2023. nov. 12. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Mmmmegpróbálhatod, de 99%, hogy nem fog menni.

Eleve elég nagy az esély arra, hogy nem is vesz észre, tekintve, hogy az ismeretlenek által írt üzenetet külön helyre érkezteti a Fb.

De meg... nem. Van a facebooknak társkereső szekciója is. Ott vannak azok, akik társat keresnek.

Nem jó módi, hogy mindig és mindenhol betalálhatnak társkeresési céllal. Elveszi az ember biztonságos privát szféráját.


Ráadásul sok csaló is jön ilyen dumával, szóval tényleg elég rossz ómen az egész.

2023. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Van a facebooknak társkereső funkciója mobilon. Olyan, mint a Tinder.
2023. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Azt honnan állapítod meg, hogy nincs kapcsolatban? Imádom a párom, de eszemben sincs ilyen közös pózerkedös képet kilökni a fotóimhoz, az mindennek a legalja. Lehet ismerkedni a facebookon is akár, pl egy azonos hobby csoportban kialakul egy beszélgetés és ráírsz, de ez az ismeretlen csajokat zaklatni nagyon cringe, tele van a kéretlen mappám ilyenekkel.
2023. nov. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Ez zaklatás


Ennyire nem lehetsz elkeseredett.

2023. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

99.9999% hogy NEM! Kivéve, ha valami nagyon extrán az esete lennél.

Minden nő tucatnyi ilyen bepróbálkozó üzit kap naponta, olvasás nélkül törlik.

2023. nov. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

"Minden nő tucatnyi ilyen bepróbálkozó üzit kap naponta, olvasás nélkül törlik."

Nem hinném

Sok nő reagál ezekre, én úgy tapasztaltam. Én is próbálkoztam hasonlóval amikor nyomorultul kétségbeesett voltam, általában válaszoltak, legalább. Még normálisan is. De össze nem jött semmi persze. Viszont hallottam róla hogy egyesek így ismerkedtek össze, kapcsolat is lett a dologból, szóval egyeseknél még működött is

Egy biztos, a fb társkereső funkciójánál vagy a tindernél biztosan sokkal jobb megoldás ez is. De közel sem megbízható

2023. nov. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedni lehet, csak nem így. Tuti nem fognak visszaírni vagy ha igen, akkor az is fenyegetőzés lesz a rendőrségi feljelentéssel.
2023. nov. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

"Tuti nem fognak visszaírni"

Ha ez így lenne nem csinálnák annyian, teljesen feleslegesen

Viszont tanúsíthatom hogy visszaírnak néhányan, épp elegen

2023. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!