Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lehet általánosítani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lehet általánosítani, akkor a lányok, hogy veszik ha csak random ismeretlenként az Instán rájuk írok, hogy van-e kedvük beszélgetni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tinderen látom, hogy sokan megadják az insta profiljukat.

Más csatorna van a társkeresésre?

Vagy ez így nagyon tapintatlan?

25f



2020. ápr. 24. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Törlöm.

Ha semmilyen módon nem adtam jelet arra, hogy ismerkednék, akkor miért pont nekem írnál? Az Instagramot amúgy se erre használom.

22/L

2020. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Számomra annyira elkeseredett és alantas, mikor valaki random emberekre irkál ismerkedési szándékkal egy olyan platformon, ahol nem ismerkedni vannak... Sosem szoktam visszaírni, szerintem nincs is engedélyezve, hogy idegenem írjanak, pont ezért.
2020. ápr. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Ahogy látom kérdést nem olvastátok el, Ismerkedés szempontjából van kirakva az instájuk a lányoknak tinderen, és arra kíváncsi az kérdező hogy ez így mennyire tapintatlan stb
2020. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mivel nem követlek és privát a fiókom, az üzeneted a spam mappában kötne ki, amit nem szoktam nézni, szóval sose látnám, hogy írtál.
2020. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nem azert van kirakva, hanem azert, hogy legyen plusz valamennyi kovetojuk. Anno en is ezert raktam ki. Aztan volt akivel beszelgettem Instan, de ot pl ismertem Twitterrol, nem egy vadidegen volt,
2020. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ahogy a #3 mondja
2020. ápr. 24. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:
92%

Majd akkor írj, ha matcheltetek. Páran nekem is írtak instán, hogy láttak tinderen, nem volt match, de...


Bmeg, okkal nem volt match, azért tinderezek, hogy ne írjon akármilyen jöttment, csak az, akinek úgymond engedem.

2020. ápr. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Plusz követők miatt teszik ki.


Akivel nem állsz párba annak nem írnék más helyeken. Ritka nevem van, amikor tindereztem nagyon zavart amikor írkáltak facebookon, vagy instán (nem volt hozzá csatolva a tinder fiókhoz). Plusz többnyire azok írtak így akikkel nem álltam párba.

2020. ápr. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Tinderen kovetoket toboroznak olyanok, akik nem keresnek tarsat. Instan a DM megy a keretlen uzenetek soraba, szerintem ra se kattint az ember.
2020. máj. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!