Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban jó pasiknak a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jó pasiknak a csajozás mennyország a nem vonzó átlagos pasiknak meg pokol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva de nem vagyok helyes, szemüveges nem helyes férfias arc kisugárzásy inkább ilyen cuki vagyok azt mondják, sajnos a duci nőknél sincs nagyon sikerem, de úgy általában semmilyen nőknél..

Van egy haverom ilyen nagyon férfias sármos stílusa külseje tekintete van, ilyen tetkós.. Hihetetlen top csajokat szedd fel és váltogatja is őket pár hónap után, jobbnál jobb nők lábai előtt


2023. nov. 14. 17:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Végső soron, igen
2023. nov. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
A "csajozás" nem kötelező. Ha valaki ronda, az adja fel már fiatalon, aztán irány a horgászegyesület, a ronda férfiak gyűjtőhelye.
2023. nov. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ez a kérdés meg, ahogy elnézem (a kérdezőt is beleértve), a szellemileg nem éppen topon lévő férfiak gyűjtőhelye.
2023. nov. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én megértem azokat akik az anyjuk garázsában élnek. Ez az egész rendszer a kizsákmányoló férfiakat élteti. Legjobb volna tenne valamit, de második legjobb megoldás nem vagy a lehető legkisebb részt vállalni ebben a rendszerben.
2023. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem az átlagos pasiknak nem pokol, csak a csúnya pasiknak.
2023. nov. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
43%
Az átlag pasiknak akkor, ha a csajozás alatt azt értjük, hogy a top cicák, és lehetőleg minél több. Ha nem nagyon kényes az ízlése, jóban saját magával, nem görcsös, egy átlagos pasasnak sem pokol, mert tudja, kinél érdemes keresgélni. Az pluszpont, ha megtanul a lányokkal barátkozni és és őket barátként is értékelni.
2023. nov. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

"Az pluszpont, ha megtanul a lányokkal barátkozni és és őket barátként is értékelni."


A probléma csak az, hogy a lányok főleg 185cm magas lapátállú pénzes macsókkal szeretnek "barátkozni".

2023. nov. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%
7: meg egy nagy lókukit. Ha ismernél "koedukált" baráti társaságokat ténylegesen a való életben, tudnád, mekkora orbitális baromság, amit ide leírtál (vagy csak az instalibákat veszed lányszámba).
2023. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8.


Na ja, a hetes képzeletében ezek tuti úgy élnek, hogy még hátrafelé fordított sapkájuk is van...


Hé, hetes, szerinted ő csed? [link]

2023. nov. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
87%

Azért pokolnak nem mondanám, de nyilván egy attraktív embernél döntés kérdése, hogy egyedül van mert így akarja, vagy kapcsolatban van, mert így akarja.


Azért egy jó faszinál a nők is próbálkoznak, de még ha ez nem is lenne így, minden nő szívesen fogadja egy jó pasi közeledését.


De van igazság abban is amit a 8-as ír. Mármint én nem a pénzre reflektálok, hanem magára a társaságra.


Én ismerek olyan egyáltalán jónak nem nevezhető srácot, aki középiskolában osztálytársam volt, soha nem csajozott mert fontosabb volt neki a tanulás, igazi kis jófiú stb.


A középiskola elvégzése után 1 évre már nője lett, azóta meg már házasok. Most tőle megkérdeznéd hogy nehéz-e a csajozás, biztosan azt mondaná hogy nem, mi lenne benne a nehéz? Felnőtté válása után szinte azonnal lett nője.


Holott csak arról van szó, hogy nyilván olyan társaságokba járt ahol (szerencsével is) ráakadt a neki megfelelő csajra és élik világukat. De most felmenne Tenderre, a kutya nem foglalkozna vele.


De nem tudom, érdekes ez, szerintem tényleg szerencse kérdése is. Persze fontos a külső most nem azt mondom hogy nem, de tényleg rengeteg olyan ember van aki külsőre nem nagy szám és megy nekik a csajozgatás. Van akinek nem is akármilyen nője van, és NEM a pénz miatt.


De jó faszit is ismerek, aki 5 éve egyedül van már. Fogalmam sincs miért, meg ne kérdezd, pedig külsőre top. Magas is, vékony, oké kopasz, de irtó szerencsés fejformája van és rohadt jól áll neki, az arca tip-top, szóval nagyon egyben van. Nincs nője, nem talál, ezt mondja.


Szóval nem annyira fekete-fehér dolog ez.

2023. nov. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!