Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valóban jó pasiknak a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban jó pasiknak a csajozás mennyország a nem vonzó átlagos pasiknak meg pokol?

Figyelt kérdés

Nem vagyok elhízva de nem vagyok helyes, szemüveges nem helyes férfias arc kisugárzásy inkább ilyen cuki vagyok azt mondják, sajnos a duci nőknél sincs nagyon sikerem, de úgy általában semmilyen nőknél..

Van egy haverom ilyen nagyon férfias sármos stílusa külseje tekintete van, ilyen tetkós.. Hihetetlen top csajokat szedd fel és váltogatja is őket pár hónap után, jobbnál jobb nők lábai előtt


2023. nov. 14. 17:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen, de ha ez vigasztal! Forditva is igaz! Top nőknek menyország az élet, mig egy rondának/atlagosnak pokol
2023. nov. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"inkább ilyen cuki vagyok"



[link]



"Ha valaki ronda, az adja fel már fiatalon"



Nagyjabol ja, bar en nem szeretem a halat.



"Hé, hetes, szerinted ő csed?"



Ket hegycsucs, meg a Hold, szurke hatteren.



39F incel

2023. nov. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
27%

Átlagos pasiknak nem feltétlenül pokol, amennyiben és ez nagyon fontos, megfelelő szociális érzékkel rendelkeznek. Magyarán ha nyitott személyiségek, könnyen barátkoznak, könnyen létesítenek kontaktot bárkivel, jó szövegük van és viszonylag széleskörű, nagyszámú az ismerősi körük.

Valamint azzal tudják még növelni az esélyüket, ha nem válogatósak, nincsenek különösebb igényeik a másik nemmel szemben.

Van ilyen haverom aki nagyon szociális típus, igazi szervező, csapat összetartó figura, átlagos külővel és soha nem volt gondja a csajozással, bár tény, hogy neki kvázi mindegy milyen nővel van és komoly kapcsolatban nem is nagyon gondolkodik.


Nyilván jó pasiként tényleg nem túl nehéz, olyan a helyzetük kb. mint egy kissé átlag feletti nőnek.

Az igazán jó pasikat meg a jó csajok is felszedik akár.


Nem vonzó férfiként tényleg maga a pokol az ismerkedés. Annyit tehetsz, hogy a lehető legjobban próbálsz szocializálódni, széles haveri, ismerősi, baráti kört építeni magadnak. Bár minél rondább vagy ez is annál nehezebb, mert senki nem akar csúnya ember közelében lenni.

2023. nov. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
50%

Eléggé elnéző válaszokat kaptál eddig kérdező.


Én objektív szemmel nézve is "jópasinak" számítok és mégsem sikerül semmi. Van egy szint ami kell nekem: életkorban hasonló ( pár évvel legyen kevesebb ) és tetszen külsőre. De akik "esélyt adnak" azok zsírbálnák vagy törpék vagy öregek vagy mindhárom.


Nevetséges.


37F incel

2023. nov. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!