Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A pártalálást mennyire tartját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pártalálást mennyire tartjátok anyagi jellegű kérdésnek is?

Figyelt kérdés
Az érdekel, szerintetek ma mennyire számít az, kinek milyen az anyagi helyzete? Mennyire befolyásolja ez azt, hogy talál-e valaki komoly kapcsolatot?
2023. nov. 17. 13:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

9-es. Kívánom neked, hogy érjen egy hatalmas szerelem egy olyan sráccal, aki nem tehetős. Majd akkor rájössz, hogy az életben vannak más fontos dolgok is mint a pénz.

És kívánom neked, hogy ne használjon ki egy gazdag majom, mint a ....-t.

2023. nov. 17. 17:24
 12/16 anonim ***** válasza:
Megint a gyakoris kepzelgesek. A való életben még tök mindegy milyen különbségek vannak, csak nézzen ki a nő valahogy és dugható legyen. Természetesen a férfiak gyakran lefelé is választanak, mert a p*na a lényeg nekik.
2023. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

11

Koszi szépen! Megvolt, jól rá is b*szt!! Ezért a "soha többet" jelző!!!!

2023. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11

P.S. Nem.kell gazdag pasi! Bőven eleg, ha hasonlóan keres mint én!

2023. nov. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Még egy buszjegy is pénzbe kerül a találkára, semmit nem adnak ingyen. Tehát igenis pénz kell hozzá. De nem úgy ahogyan egyesek hiszik, hogy na akkor milliomosnak kell lenni! Hanem egy átlag színvonalon meg tudj élni anélkül, hogy fizu előleget kelljen kérned. Szerintem ez már jó alap. (F)
2023. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ja, számit !!!

Mivel a legutolsó kapcsolatomban azt mondta a kedves exem hogy nem tudunk összeköltözni mert nem jönnénk ki anyagilag….

Így szakítottam vele, mert én meg nem vagyok egy használati tárgy ahova eljön heti egyszer üríteni. Kirándulni, wellnesezni meg kocsikázni mással járt.

És igaza volt , úgyhogy nem olyat keresek aki nem tud velem összeköltözni mert f.sik az élettől, szülők nyakán él és főznek otthon rá.

Hanem olyat aki felfogja hogy ha randizik egy nővel akkor illik néha meghívni valamire .

2023. dec. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!