Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ez nálatok kizáró ok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ez nálatok kizáró ok?

Figyelt kérdés

Képzeljük el a következő esetet. Megismerkedtek egy férfival kapcsolatot keresve, 20-as évei végén jár, többdiplomás, kiépített egzisztencia, sportos, egészséges, helyes, igényes. A személyisége alapján igazi apa- és férjjelölt. Kiegyensúlyozott, majdnem minden tökéletes, mikor megtudjátok, hogy szex terén elég hedonista, nagyon fontosak számára az élvezetek. Annyira, hogy szingli léte során erotikus szolgáltatást vett már igénybe többször is. Soha nem szexelt prostituálttal, ahhoz nem lenne undora, ezek inkább erotikus masszázsok voltak, kézi levezetéssel.

Ezt meghallva fejvesztve menekülnétek, vagy beleférne?


nov. 21. 18:02
A kérdező szavazást indított:
Belefér
Kizáró ok
37 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%
Számomra ez redflag, akkor már inkább szopta volna le az első random csaj egy buliban. De szerintem megalázó hogy ezért fizet valaki
nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Miért megalázó? Ha úgy telnek a hetei, hogy egy nemzetközi többfős csapatot vezet, ami hatalmas felelősség, mellette heti ötször edz és hétvégén csinálja az egyetemet levelezőn, akkor már nem nagyon fér bele a heti szintű bulizgatás, meg a könnyűvérű nők kergetése. Helyette egy számára filléres szolgáltatásért cserébe ellazul
nov. 21. 18:09
 3/23 anonim ***** válasza:
91%

mert ha kiverik a kukacod, az számodra nem a szex egy formája?


Ha én megujjaztatom magam az egyik haverommal, akkor ugye az teljesen normális dolog lesz a számodra és nem fogsz hisztizni?!

nov. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
#2 szánalmas a magyarázkodás, meg az önigazolás keresése.. te vezetők gyöngye.
nov. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

1. Miért kéne nekem erről tudnom? Hogy tudom én ezt meg?

2. Ha nincs ideje, akkor hogy ismerkedtünk meg annyira, hogy felmerüljön, hogy összejövünk?

nov. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Pont annyi idő elmenni bulizni és felszedni valakit, mint egy erotikus masszázs. Számomra ez nagyon negatív lenne, nem tudom, hogy beleférne-e, valószínűleg nem. A szex nem árucikk az én értékrendjeim szerint. Nem büntetek szexmegvonással, nem kereskedek vele, és elítélem azt, aki igen.
nov. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
A nőknek soha ne mesélj ilyen élményekről, soha nem is vettél igénybe ilyen szolgáltatást! Ugye az cink, ha fizetsz egy erotikus masszázsért, de az már belefér, hogy egy random csaj lecidáz valami buliban, akinek ki tudja, hogy előtte mennyi és milyen farkak jártak a szájában...logika.
nov. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
77%

A fizetés része a gáz.

Valamiért azt sugallja hogy pénz nélkül képtelen lenne szexhez jutni.

Aki Lingam masszázst csinál az is kurvx csak szólok.

nov. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én azon a részleten aladtam el, hogy az illető fizetett már bizonyos szolgáltatásért, de nem prostizott. Itt van a kutya elásva. Ha ez valami olyan vágy, ami neki nagyon fontos, és én nem tudom teljesíteni, akkor kizáró ok. Másképp nem látok nagy problémákat.
nov. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
16%

Hát de most szingli léte során nem tök mindegy mit csinált?


Én semmi rosszat nem látok ebben.

nov. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!