Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátnőmnek miért megy nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek miért megy nekem miért nem? Mindenkit megcsal mégis mindig boldog

Figyelt kérdés

Nem, nem vagyok irigy csak felidegesít a helyzet. Van egy volt Barátnőm (már nem vagyunk azok)sorozatban elhagy valakit, általában megcsalja a csávót és összejön azzal akivel megcsalta az exét. Mindegyik srác csillagokat lehozza ő érte, sőt!!! Nagyon rendes volt az összes. Szakít az egyikkel, míg a másikkal még nagyobb szerelemre talál.

Ez hogy lehet? mindenkit megcsal mégis boldog?

Én meg itt nyomorgok, hogy azt hiszem nem lehet rosszabb, jön egy rosszabb ismerkedés. Nemhogy jobb, rosszabb jön mint az előző. Ő pedig vígan boldog, és semmit se kapott vissza azért hogy másokkal hogy elbánt


Bocsánat, lehet gonosz volt amit írtam de nem érzem igazságosnak



nov. 26. 18:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság ilyen ügyekben nem játszik. Az számít te mit gondolsz. Ha nem akarsz csalni, akkor ne csalj. A barátnőd mindig a jobbat keresi, nem érdekli, ha ennek a boldogságnak csalás az ára. Te meg rá vagy kattanva a megcsalásra és nem a boldogságoddal foglalkozol.
nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne hasonlitsd magad máshoz. A te dolgaid legyenek rendben, és érezd jól magad.

"Én meg itt nyomorgok, hogy azt hiszem nem lehet rosszabb, jön egy rosszabb ismerkedés."

Miért mész bele olyan dolgokba, amit nem felelnek meg neked?

nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Így van, a magad élete a lényeg. A többiekét nem tudod élni. Arra figyelj, hogy mi tenne boldoggá és azt csináld. Bármi legyen az.
nov. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

A saját életeddel foglalkozz, ne a másikéval. Ne hasonlítgass, ő olyan, te meg ilyen.


Egyébként lehet vissza fogja egyszer kapni, de ezt ne kívánd neki.

nov. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
17%
Lehet incelekkel foglalkozik. Ugy könnyű.
nov. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem egyszer vissza fogja kapni az élettől. Sok ilyet láttam, pedig nem vagyok spiri.
nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
Hidd el majd egyszer ugy pofara fog esni, neki lehet ez okoz oromot hogy a masik (a parja) szenved. Izgalmas neki a szeretosdi. Tipik ri*anc, ne foglalkozz vele, csak lehuz.
nov. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%

Ismerek ilyet, pont ezt csinálta, bár ő sokszor szenvedett is saját magától. Aztán nagyon durván beleszeretett egy olyan csávóba aki minden pénzét elvette, lelkileg majd fizikailag is bántalmazta, sok évnyi adósságba tette, és az az idióta még szült is neki, amivel méginkább maga alá tett.

Aztán a gyerek miatt összeszedte magát es elmenekült, utána csodával határos modon összejött azzal akit titkon mindig is szeretett. Azota a saját anyja sem ismer rá annyira megváltozott, jó irányba.


De ne ez lebegjen a szemed előtt. A sajat életeddel foglalkozz. Ennek a lánynak, vagyis mar nőnek a baratnői se ilyenek voltak, de sose itélték el ezért, sőt a legnehezebb időszakban is mellette voltak. Amugy meg élték ők is a saját életüket.

nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg igazságtalan. Ismerek ilyet, érintett is vagyok benne, ugyanis az exem exéről van szó. A nő mindig így csinálta, ahogy írod. Úgy jött össze az exemmel, hogy csalta az előzőt, aztán a következővel csalta az exemet. Exem meg mit csinál? Továbbra is beszélget vele és dugja, nem zavarja az sem, hogy közben velem jár. Én meg azt hittem, hogy ez egy elég nagy dolog és szakító ok mindenkinek, szóltam a nő párjának, hogy csalva van ő is. Én szakítottam, ő meg elvette feleségül. Tehát a nő boldog házasságban él 22 éves kora óta, valszeg most is csalja, de van, akinek ez nem para. Leginkább ez zavar engem, hogy van, aki rettenetesen szarul bánik a másikkal, mégis vele maradnak. Velem meg egyszer egy rosszul sikerült poén miatt szakítottak, ami nem is volt kifejezetten sértő, de annyira kiábrándult belőlem, hogy magyarázhattam neki akármit. Értem nem tennének ilyet, hogy elnézik a megcsalást, na nem mintha én csaló lennék, csak értitek, nekem meg kell gondolnom minden fél mondatomat, másnak meg csak úgy jár a szeretet.
nov. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
A jól kinéző mocskos ribik kellenek. Akik tudják hogyan kell szexelni és egyebek, lehet velük kérkedni.
dec. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!